• Transport i shpejtë me korrier
 • Produkte të Çertifikuara
 • Zgjidhni numrin dhe ngjyrën
 • Pantofla SlippersPantofla Slippers

  Pantofla Slippers

  Pantoflat Walkmaxx në 2 ngjyra për këmbë të relaksuara dhe pa dhimbje të cilat përmirësojnë qëndrimin dhe qarkullimin e gjakut.

  Çmimi normal: 2.990 Lekë

  Club5*: 1.490 Lekë

  Më shumë

  Pantofla Slippers

  Pantoflat Walkmaxx në 2 ngjyra për këmbë të relaksuara dhe pa dhimbje të cilat përmirësojnë qëndrimin dhe qarkullimin e gjakut.

  Më shumë
 • Pupa dhe BalerinaPupa dhe Balerina
  -30%

  Pupa dhe Balerina

  Balerinat bezhë ideale për femrat të cilat ndjekin modën dhe perfekte për sezonin e pranverës.

  Balerinat blu perfekte kur vishni xhinse ose ju pëlqen të jeni ndryshe nga femrat klasike.

  Çmimi normal: 6.990 Lekë

  Çmimi 4.890 Lekë

  Më shumë

  Pupa dhe Balerina

  Balerinat bezhë ideale për femrat të cilat ndjekin modën.

  Balerinat blu perfekte kur vishni xhinse.

  Balerinat të zeza kombinohen me gjithçka.

  Më shumë
 • Këpucë me qafëKëpucë me qafë
  I RI

  Këpucë me qafë

  Shola me Memory do ju japi këmbëve më shumë rehati, duke ju mbajtur ngrohtë në ditët e ftohta të vjeshtes dhe dimrit.

  Sholla e famshme e rrumbullakët ju jep ndjesinë sikur po ecni zbathur.

  Çmimi normal: 8.490 Lekë

  Club5*: 7.490 Lekë

  Më shumë

  Këpucë me qafë

  Shola me Memory do ju japi këmbëve më shumë rehati, duke ju mbajtur ngrohtë në ditët e ftohta të vjeshtes dhe dimrit.

  Sholla e famshme e rrumbullakët ju jep ndjesinë sikur po ecni zbathur.

  Më shumë
 • Ofertat e StinësOfertat e Stinës
  Deri -50%

  Ofertat e Stinës

  Ulje Çmimi deri në -50%

  Më shumë

  Ofertat e Stinës

  Ulje Çmimi deri në -50%

  Më shumë
  • Ankle Boots

   Këpucë me qafë për meshkuj

   Çmimi normal: 8.490 Lekë

   Club5*: 7.490 Lekë

   Më shumë
  • Ankle Boots

   Këpucë me qafë për femra

   Çmimi normal: 8.490 Lekë

   Club5*: 7.490 Lekë

   Më shumë
  • atlete Activemaxx
   -30%

   Atlete Activemaxx

   Çmimi normal: 8.490 Lekë

   Çmimi 5.940 Lekë

   Më shumë
  • atlete Activemaxx
   -30%

   Atlete Activemaxx

   Çmimi normal: 8.490 Lekë

   Çmimi 5.940 Lekë

   Më shumë
  • Pse këpucët Walkmaxx janë të veçanta?

   • Shollë e rrumbullakët për komfort maksimal

    Mbështesin ecjen natyrale – do keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

   • Ndihmojnë në parandilimin e dhimbjeve të shpinës

    Për ata të cilët kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo merren me aktivitete sportive.

   • Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve

    Këpucët Walkmaxx përmisojnë qëndrimin, ndihmojnë në djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.

  • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
   Produkti vijnë për 2-3 ditë!
  • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
   Produkte cilësore
  • Keni pyetje?
   Na telefononi në numrin 044514464
  • Të dhënat janë të sigurta!
   Të dhënat do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

  Top Shop EN Template

  Këpucët Walkmaxx me shollë të rrumbullakët parandalojnë dhimbjet e shpinës kur ju ecni. Këpucë për femra dhe këpucë për meshkuj! Pupat Balerinat për femra me shumë ngjyra! Sandale dhe shapka për plazh dhe për shtëpi! Zbuloni këpucë me shumë oferta për të gjitha stinët!
  Regjistrohu Falas në Newsletter!

  Na telefono

  Për ndihmë me blerje, këshilla dhe porosi na telefononi në 04 451 44 00

  Operatorët tanë do të jenë në dispozicion për këshillat, sugjerimet dhe pyetjet tuaja.

  Telefono