Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Balerina Elegante 2018

  Balerina Elegante 2018

  Gjithçka që i duhet një femre për tu dukur elegante me 3 ngjyra! Të zeza, Flori, Argjënd

  Çmimi: 6.990 Lekë

  Çmimi Club5: 5.590 Lekë

  Balerina Elegante 2018

  Balerina Elegante 2018

  Gjithçka që i duhet një femre për tu dukur elegante me 3 ngjyra

 • Atlete me qafë Leisure
  -50%

  Atlete me qafë Leisure

  Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet me qafë Walkmaxx

  Çmimi i rregullt: 7.990 Lekë

  Oferta: 3.990 Lekë

  Atlete me qafë Leisure
  -50%

  Atlete me qafë Leisure

  Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet me qafë Walkmaxx

 • Black Fit Fleksibël

  Black Fit Fleksibël

  - Me gjerësi të ndryshueshme
  - Përshtatet me formën e këmbës
  - Me 6 shtresa për Komfort dhe Fleksibilitet
  - Lëvizje natyrale në formë harku

  Nga: 7.990 Lekë

  Çmimi Club5: 3.990 Lekë

  Black Fit Fleksibël

  Black Fit Fleksibël

  Super oferta per klientet Club5 me 50% ULje

 • Balerina Sportive 2018

  Balerina Sportive 2018

  Balerina Sportive 2018

  Balerina Sportive 2018

  Pjesa e sipërme elastike shton rehatinë dhe kanë më shumë ajrosje.

Linjës Adaptive

Linja Adaptive

Sholla fleksibël e cila zgjerohet deri në 1,5 cm, është për personat që kërkojnë komfortin, pamvarësisht formës dhe gjërësisë së këmbës.

Më shumë  
Linija Comfort

Linja Comfort

Një gamë e gjerë e modeleve, të bukura, të lehta, dhe shumë të buta për të marrë maksimumin nga ecja juaj.

Më shumë  
Linija Pure

Linja PURE

Sholla me trajtimin anti-bakterial është e përshtatshme për personat të cilët kanë këmbë të djersitura dhe i veshin këpucët gjatë gjithë ditës.

Më shumë  
Linija Fit

Linja FIT

Zgjidhja perfekte për personat të cilët kërkojnë një stil aktiv dhe duan të kenë gjithmonë e më shumë liri lëvizjeje.

Më shumë  
 

Linja Adaptive

 
 

Linja Comfort

 
 

Linja Pure

 
 

Linja Fit

 
 

Blini sipas modelit

 
 

Për Meshkuj

 
 

Për Femra

 
 

Aksesorë

 
 

Ofertat

 

Top Ofertat

Tabela e madhėsive Walkmaxx

MË SHUMË

Produkte në ofertë

 

Pse këpucët Walkmaxx janë të veçanta?

Shollë e rrumbullakët për komfort maksimal

Mbështesin ecjen natyrale – do keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

Ndihmojnë në parandilimin e dhimbjeve të shpinës

Për ata të cilët kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo merren me aktivitete sportive.

Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve

Këpucët Walkmaxx përmisojnë qëndrimin, ndihmojnë në djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.