Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Black Fit Fleksibël

  Black Fit Fleksibël

  - Me gjerësi të ndryshueshme
  - Përshtatet me formën e këmbës
  - Me 6 shtresa për Komfort dhe Fleksibilitet
  - Lëvizje natyrale në formë harku

  Nga: 7.990 Lekë

  Çmimi Club5: 3.990 Lekë

  Black Fit Fleksibël

  Black Fit Fleksibël

  Super oferta per klientet Club5 me 50% ULje

 • Këpucë me qafë Comfort

  Këpucë me qafë Comfort

  - Për meshkuj dhe femra

  - Përshtaten me çdo veshje

  - Në të gjitha dyqanet Top Shop

  Këpucë me qafë Comfort

  Këpucë me qafë Comfort

  Për meshkuj dhe femra, Përshtaten me çdo veshje,

 • Atlete me qafë Leisure
  -50%

  Atlete me qafë Leisure

  Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet me qafë Walkmaxx

  Çmimi i rregullt: 7.990 Lekë

  Oferta: 3.990 Lekë

  Atlete me qafë Leisure
  -50%

  Atlete me qafë Leisure

  Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet me qafë Walkmaxx

 • Ulje çmimi 5-70%

  Ulje çmimi 5-70%

  Luaj me lojën dhe fito ulje ne te gjithe produktet

  Ulje çmimi 5-70%

  Ulje çmimi 5-70%

  Luaj me lojën dhe fito ulje ne te gjithe produktet

Linjës Adaptive

Linja Adaptive

Sholla fleksibël e cila zgjerohet deri në 1,5 cm, është për personat që kërkojnë komfortin, pamvarësisht formës dhe gjërësisë së këmbës.

Më shumë  
Linija Comfort

Linja Comfort

Një gamë e gjerë e modeleve, të bukura, të lehta, dhe shumë të buta për të marrë maksimumin nga ecja juaj.

Më shumë  
Linija Pure

Linja PURE

Sholla me trajtimin anti-bakterial është e përshtatshme për personat të cilët kanë këmbë të djersitura dhe i veshin këpucët gjatë gjithë ditës.

Më shumë  
Linija Fit

Linja FIT

Zgjidhja perfekte për personat të cilët kërkojnë një stil aktiv dhe duan të kenë gjithmonë e më shumë liri lëvizjeje.

Më shumë  
 

Linja Adaptive

 
 

Linja Comfort

 
 

Linja Pure

 
 

Linja Fit

 
 

Blini sipas modelit

 
 

Për Meshkuj

 
 

Për Femra

 
 

Aksesorë

 
 

Ofertat

 

Pse këpucët Walkmaxx janë të veçanta?

SHOLLË E RRUMBULLAKËT PËR KOMFORT MAKSIMAL

Mbështesin ecjen natyrale – do keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

NDIHMOJNË NË PARANDILIMIN E DHIMBJEVE TË SHPINËS

Për ata të cilët kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo merren me aktivitete sportive.

NDIHMOJNË NË AKTIVIZIMIN E MUSKUJVE

Këpucët Walkmaxx përmisojnë qëndrimin, ndihmojnë në djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.

Tabela e madhėsive Walkmaxx

Më shumë