• Transport i shpejtë me korrier
 • Produkte të Çertifikuara
 • Zgjidhni numrin dhe ngjyrën
 • Këpucë Black FitKëpucë Black Fit
  Club5 -2.000 Lekë

  Këpucë Black Fit

  Dizenjuar për të përmirësuar mënyrën e jetesës duke ndryshuar mënyrën se si ju ecni. Walkmaxx Black Fit me shollë të harkuar janë të rehatshme dhe fleksibël.

  Çmimi 8.490 Lekë

  Club5*: 6.490 Lekë

  Më shumë

  Këpucë Black Fit

  Dizenjuar për të përmirësuar mënyrën e jetesës duke ndryshuar mënyrën se si ju ecni. Walkmaxx Black Fit me shollë të harkuar janë të rehatshme dhe fleksibël.

  Më shumë
 • Balerina EleganteBalerina Elegante

  Balerina Elegante

  Balerinat Comfort Elegante janë krijuar për t'ju ofruar rehati, ato kanë një shtresë speciale memory në brëndësi të shollës e cila ju dhuron ndjesinë sikur po ecni mbi re.

  Çmimi 6.990 Lekë

  Club5*: 5.490 Lekë

  Më shumë

  Balerina Elegante

  Balerinat Comfort Elegante janë krijuar për t'ju ofruar rehati, ato kanë një shtresë speciale memory në brëndësi të shollës e cila ju dhuron ndjesinë sikur po ecni mbi re.

  Më shumë
 • Atlete LeisureAtlete Leisure

  Atlete Leisure

  Çmimi 6.990 Lekë

  Club5*: 3.490 Lekë

  Më shumë

  Atlete Leisure

  Më shumë
  • Atlete Leisure
   -50% Club5

   Atlete Leisure Bojeqielli

   Çmimi 6.990 Lekë

   Club5*: 3.490 Lekë

   Më shumë
  • Atlete Leisure
   -50% Club5

   Atlete Leisure Blu

   Çmimi 6.990 Lekë

   Club5*: 3.490 Lekë

   Më shumë
  • atlete Activemaxx
   -50%

   Atlete Activemaxx

   Çmimi normal: 8.490 Lekë

   Çmimi 4.245 Lekë

   Më shumë
  • atlete Activemaxx
   -50%

   Atlete Activemaxx

   Çmimi normal: 8.490 Lekë

   Çmimi 4.245 Lekë

   Më shumë
  • Pse këpucët Walkmaxx janë të veçanta?

   • Shollë e rrumbullakët për komfort maksimal

    Mbështesin ecjen natyrale – do keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

   • Ndihmojnë në parandilimin e dhimbjeve të shpinës

    Për ata të cilët kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo merren me aktivitete sportive.

   • Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve

    Këpucët Walkmaxx përmisojnë qëndrimin, ndihmojnë në djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.

  • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
   Produkti vijnë për 2-3 ditë!
  • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
   Produkte cilësore
  • Keni pyetje?
   Na telefononi në numrin 044514464
  • Të dhënat janë të sigurta!
   Të dhënat do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

  Walkmaxx

  Këpucët Walkmaxx me shollë të rrumbullakët parandalojnë dhimbjet e shpinës kur ju ecni. Këpucë për femra dhe këpucë për meshkuj! Pupat Balerinat për femra me shumë ngjyra! Sandale dhe shapka për plazh dhe për shtëpi! Zbuloni këpucë me shumë oferta për të gjitha stinët!
  Regjistrohu Falas në Newsletter!

  Na telefono

  Për ndihmë me blerje, këshilla dhe porosi na telefononi në 04 451 44 00

  Operatorët tanë do të jenë në dispozicion për këshillat, sugjerimet dhe pyetjet tuaja.