Nuk keni produkte në shportë

Provo

Nutribullet Gold Delimano

Photo
Video

Nutribullet nuk është i ngjashëm me blenderat e tjerë. Kombinimi unik i thikave ekstraktuese, funksionit të patentuar ciklonik dhe fuqisë motorrike 600 wat ju ndihmojnë të merrni më të mirën nga ushqimet. Tani ju mund të pregatisni smoothie të shijshëm të cilat do t’ju ndihmojnë të rigjeneroni trupin dhe të ndjeheni më mirë. Madhësia e gotës 0.7 Litra.

Nutribullet Gold Delimano
11.990 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Nutribullet nuk është i ngjashëm me blenderat e tjerë. Kombinimi unik i thikave ekstraktuese, funksionit të patentuar ciklonik dhe fuqisë motorrike 600 wat ju ndihmojnë të merrni më të mirën nga ushqimet. Tani ju mund të pregatisni smoothie të shijshëm të cilat do t’ju ndihmojnë të rigjeneroni trupin dhe të ndjeheni më mirë. Madhësia e gotës 0.7 Litra.

Më shumë
Detajet e produktit

Përmirësoni shëndetin!

Delimano Nutribullet me ngjyrë ari është aq i mirë sa vetë ari. Është shumë më shumë se një blender i zakonshëm. Ekstraktuesi i tij i fuqishëm dhe rrotullimet e tij e bëjnë të mundur ekstraktimin e të gjithë vlerave ushqyese të frutave dhe perimeve, duke i zbërthyer ato në maksimum. Kjo ndihmon trupin tuaj të marrë të gjitha vitaminat dhe mineralet e rëndësishme dhe menjëherë ta ndjeni efektin e këtyre elementeve të shëndetshme që trupit i nevojiten për të jetuar shëndetshëm. Ndjeheni më energjetik, me metabolizëm të përmirësuar duke u kujdesur për shëndetin tuaj me Nutribullet!

Ekstraktuesi i lëndëve ushqyese quhet Nutribullet

Ekstraktimi i lëndëve ushqyese është arsyeja kryesore që e dallon Nutribullet-in me aparatët e tjerë. Me ekstraktuesin e tij, tehet e mprehta dhe fuqia e motorit 600-wat, Nutribulleti shëndrron të gjitha perimet, frutat, bërthamat, dhe ushqimet e tjera në ushqime të lëngshme me vlera ushqyese të paimagjinueshme për trupin tuaj. Për ta shijuar jetën në maksimum, ju më parë duhet ta shijoni ushqimin.

Përfitoni nga avantazhet e Nutribullet për shëndet të mirë dhe një pamje të bukur

Me Nutribullet, ju mund: 

 • te nxrrni te gjitha vlerat qe perbajne farat e shalqinit,
 • Omega 3s, proteinta dhe antioxidantet nga manaferrat

Nutribullet është më shumë se një blender i zakoshëm apo nje shtrydhëse. Me Nutribullet ju mund të pregatisni:

Smoothie

Sos

Salca

Krem

Sorbeto

Brum per krepa

Ushqim per bebe

Supa te ftohta

Lengje

Coptoni arrat

Koktejle

dhe shume me teper ...

 • Smoothie

 • Sos

 • Salca

 • Krem

 • Sorbeto

 • Brum per krepa

 • Ushqim per bebe

 • Supa te ftota

 • Lengje

 • Coptoni arrat

 • Koktejle

 • dhe shume me teper...

Informacione Shtesë

Si funksionon?

Sektreti i nutribullet qëndron tek motorri i cili është 600 wat dhe krijon një përzjerje në formë cikloni duke bërë që ushqimini të shpërbëhet në kokrriza të vogla.

Kur shpërbëhen ushqimet ajo që është më e rëndësishmja është fuqia dhe teknologjija e prerjes. Kombinimi i këtyre avanatazheve e bën Nutribullet një paisje unike e cila bën të mundur shndërrimin e ushqimeve në superushqime.

Kjo tekonologji do të bëjë të mundur copëtimin dhe bluarjen e ushqimeve sëbashku me farat dhe lëkurën e tyre - ndryshe nga shtrydhëset dhe grirëset.

Me Nutribullet ju do të shpërbëni dhe bluani. Shikoni se sa e thjeshtë është!

Në paisje nuk duhet të vendosni ushqime të nxehta, ju këshillojmë që përpara përdorimit të tyre ato duhet të lihen të ftohen.

Shpërbërja

Thika katërshe shpërbën të gjithë përbërësit në grimca të vogla.

  1. Vendosni përbërësit në gotën e madhe ose në gotën e vogël.
  1. Vendosni thikën katërshe.
  1. Vendosni gotën në paisjen bazë.Shtypeni gotën dhe rrotullojeni që të filloj punë.
  1. Ju mund të shikoni proçesin e shpërbërjes dhe ai do të jetë gati vetëm për pak sekonda!

Teknika e tundjes:

Ndonjëherë nëse ju e mbushni gotë me përbërës më shumë sesa duhet ose nuk vendosni sasinë e duhur të ujit, dendësia e përzjerjes do të rritet. Dhe përbërësit që ndodhen në majë të gotës do të kenë vështirësi për të arritur tek thika dhe nëse kjo do të marrë më shumë kohë ne kemi një mënyrë shumë të thjeshtë, thjeshtë hiqeni gotën nga paisja bazë dhe tundeni disa herë.

 1. Hiqni gotën sëbashku me thikën nga paisja bazë.
 2. Dhe tundeni atë siç tunden koktejlet. Më pas vendoseni sërisht në paisjen bazë.

Shumë e thjeshtë për tu pastruar

Një avantazh tjetër i Nutribullet është edhe mënyra e pastrimit që është shumë e thjeshtë. Duke qënë se pjesët janë të ndara nga njëra tjetra, ajo që ju duhet të bëni është thjeshtë ti lani me ujë dhe detergjent enësh. Gjithashtu pjeset e saj mund të lahen edhe në lavastovilje.

NutriBullet rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekte për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmije të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme

Vlerësimet e klientëve 4 Vlerësime

5

4 Vlerësime

Produktet 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ina

www.delimano.al

13/06/2017

Tamam magjik
Pas gjithe merrokllave ne shpi nutri na e ka bo jeten me te lumtur ...tani ne vere sidomos ...po i ka hallall leket per lengjet e mira qe ben po me shume per thjeshtesine ne perdorim dje ne larje .

Bruna

www.delimano.al

18/05/2017

Fantastike
Produkt shume cilesor dhe shume i thjeshte ne perdorim. Shume komod per tu pastruar dhe padyshim prej tani shoqerues i dites ne familjen time

Majlinda

www.delimano.al

11/05/2017

Me ka surprizuar
Produkti shume cilesor, Me ka kenaqur me cdo gje qe mund te bej me Nutribullet.Tani gatuaj krepa te shijshem dhe ekperimetoj me shijet cdo dite.Eshte SUPER. Faleminderit Delimano

lindita

www.delimano.al

14/04/2017

Ngjyra ime e preferuar
Faleminderit per kete ngjyre sepse e dashuroj GOLD

Produktet 4