Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Çizme për femra
  -50%

  Çizme për femra

  • Material pellushi brënda
  • Ngjitese në pjesën e kyçit
  • Shollë e poshtme nuk lejon rreshkitjen

  Çmimi i rregullt: 11.990 Lekë

  Oferta: 5.990 Lekë

  Çizme për femra
  -50%

  Çizme për femra

  Çizme për femra me material pellush i ngrohtë dhe i butë!

 • Çizme për meshkuj
  -50%

  Çizme për meshkuj

  • Material pellushi brënda
  • Ngjitese në pjesën e kyçit
  • Sholle e poshtme nuk lejon rreshkitjen

  Çmimi i rregullt: 11.990 Lekë

  Oferta: 5.990 Lekë

  Çizme për meshkuj
  -50%

  Çizme për meshkuj

  Çizme për meshkuj me material pellushi në brendësi

 • Atlete me qafë Leisure

  Atlete me qafë Leisure

  • Të përshtatshme për çdo lloj rasti
  • Rezistente dhe nuk rrëshkasin
  • Shtresë memory për më shumë butësi

  Atlete me qafë Leisure

  Atlete me qafë Leisure

  Atlete me qafë Leisure me ngjyra trendi

 • Çizme për femra & Meshkuj
  -50%

  Çizme për femra & Meshkuj

  Çizme për femra & Meshkuj
  -50%

  Çizme për femra & Meshkuj

  Çizme të shkurtra dhe të gjata për femra dhe meshkuj!

Linija Comfort

Linja Comfort

Një gamë e gjerë e modeleve, të bukura, të lehta, dhe shumë të buta për të marrë maksimumin nga ecja juaj.

Më shumë  
Linija Pure

Linja PURE

Sholla me trajtimin anti-bakterial është e përshtatshme për personat të cilët kanë këmbë të djersitura dhe i veshin këpucët gjatë gjithë ditës.

Më shumë  
Linija Fit

Linja FIT

Zgjidhja perfekte për personat të cilët kërkojnë një stil aktiv dhe duan të kenë gjithmonë e më shumë liri lëvizjeje.

Më shumë  
 

Linja Comfort

 
 

Linja Pure

 
 

Linja Fit

 
 

Blini sipas modelit

 
 

Për Meshkuj

 
 

Për Femra

 
 

Aksesorë

 
 

Ofertat

 

Top Ofertat

Vlerësimet e klientëve:

Produkte në ofertë

Tabela e madhėsive Walkmaxx

MË SHUMË

 

Pse këpucët Walkmaxx janë të veçanta?

Shollë e rrumbullakët për komfort maksimal

Mbështesin ecjen natyrale – do keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

Ndihmojnë në parandilimin e dhimbjeve të shpinës

Për ata të cilët kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo merren me aktivitete sportive.

Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve

Këpucët Walkmaxx përmisojnë qëndrimin, ndihmojnë në djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.