• MAY DAYS

  MAY DAYS

  - Super Oferta
  - Deri ne 70%
  - Nxitoni sasite jane te limituara

  MAY DAYS

  MAY DAYS

  MAY DAYS

 • Këpucë Fit Style

  Këpucë Fit Style

  Freski dhe elegance me këpucët më të reja nga Walkmaxx! Super të rehatshme dhe me ngjyrë gri e cila kombinohet pothuajse me çdo veshje. 

  Çmimi: 5,990 Lekë

  Çmimi Club5: 4,792 Lekë

  Këpucë Fit Style

  Këpucë Fit Style

  Freski dhe elegance me këpucët më të reja nga Walkmaxx!

 • Balerina Komfort Knit
  TË REJA

  Balerina Komfort Knit

  Balerinat më të mira për pranverë dhe verë, Walkmaxx Comfort Knit e bëjnë veshjen tuaj të duket edhe më e bukur dhe hapat tuaj më të rehatshëm.

  Çmimi: 4,990 Lekë

  Balerina Komfort Knit
  TË REJA

  Balerina Komfort Knit

  Balerina Komfort Knit

 

Blini sipas modelit

 
 

Për Meshkuj

 
 

Për Femra

 
 

Aksesorë

 
 

OUTLET

 

Modelet e Reja

Vlerësimet e klientëve:

Produkte në ofertë

Tabela e madhėsive Walkmaxx

MË SHUMË

Mirë se erdhët në Walkmaxx!
Mirë se erdhët në Walkmaxx!

Mirë se erdhët në Walkmaxx!

Regjistrohu për të marrë ofertat

Pse këpucët Walkmaxx janë të veçanta?

Shollë e rrumbullakët për komfort maksimal

Mbështesin ecjen natyrale – do keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

Ndihmojnë në parandilimin e dhimbjeve të shpinës

Për ata të cilët kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo merren me aktivitete sportive.

Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve

Këpucët Walkmaxx përmisojnë qëndrimin, ndihmojnë në djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia