Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • 22-23-24 Shkurt

  22-23-24 Shkurt

  Vetëm 3 ditë, vetëm 22-23-24 Shkurt! Këpucë, Çizme dhe Sandale Walkmaxx me ofertë! Bli 1 Palë dhe merr 3 palë!

  • Çizme
  • Këpucë
  • Sandale

  22-23-24 Shkurt

  22-23-24 Shkurt

  Vetëm 3 ditë, vetëm 22-23-24 Shkurt!

 • Çizme për femra

  Çizme për femra

  • Material pellushi brënda
  • Ngjitese në pjesën e kyçit
  • Shollë e poshtme nuk lejon rreshkitjen

  Nga: 11.990 Lekë

  Çizme për femra

  Çizme për femra

  Çizme për femra me material pellush i ngrohtë dhe i butë!

 • Çizme për meshkuj

  Çizme për meshkuj

  • Material pellushi brënda
  • Ngjitese në pjesën e kyçit
  • Sholle e poshtme nuk lejon rreshkitjen

  Çmimi: 11.990 Lekë

  Çizme për meshkuj

  Çizme për meshkuj

  Çizme për meshkuj me material pellushi në brendësi

 • Çizme për femra & Meshkuj

  Çizme për femra & Meshkuj

  Çizme për femra & Meshkuj

  Çizme për femra & Meshkuj

  Çizme të shkurtra dhe të gjata për femra dhe meshkuj!

Linija Comfort

Linja Comfort

Një gamë e gjerë e modeleve, të bukura, të lehta, dhe shumë të buta për të marrë maksimumin nga ecja juaj.

Më shumë  
Linija Pure

Linja PURE

Sholla me trajtimin anti-bakterial është e përshtatshme për personat të cilët kanë këmbë të djersitura dhe i veshin këpucët gjatë gjithë ditës.

Më shumë  
Linija Fit

Linja FIT

Zgjidhja perfekte për personat të cilët kërkojnë një stil aktiv dhe duan të kenë gjithmonë e më shumë liri lëvizjeje.

Më shumë  
 

Linja Comfort

 
 

Linja Pure

 
 

Linja Fit

 
 

Blini sipas modelit

 
 

Për Meshkuj

 
 

Për Femra

 
 

Aksesorë

 
 

Ofertat

 

Top Ofertat

Vlerësimet e klientëve:

Produkte në ofertë

Tabela e madhėsive Walkmaxx

MË SHUMË

Mirë se erdhët në Walkmaxx!
Mirë se erdhët në Walkmaxx!

Mirë se erdhët në Walkmaxx!

Regjistrohu për të marrë ofertat

Pse këpucët Walkmaxx janë të veçanta?

Shollë e rrumbullakët për komfort maksimal

Mbështesin ecjen natyrale – do keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

Ndihmojnë në parandilimin e dhimbjeve të shpinës

Për ata të cilët kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo merren me aktivitete sportive.

Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve

Këpucët Walkmaxx përmisojnë qëndrimin, ndihmojnë në djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.