Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-60%
SKU: 99-1000212831

Atlete Classic Shiny

Përshkrim I shkurtër

Theksoni stilin tuaj me atlete elegant, bashkëkohore nga Walkmaxx! Këto atlete me pamje të bukur, në ngjyrë gri, i bën ato të dallohen nga të tjerat dhe të theksojnë stilin tuaj të sofistikuar. Një zgjedhje perfekte për gratë që duan atlete elegante dhe rehati në të njëjtën kohë.

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 2,396 Lekë

Atlete Classic Shiny
Grafiku orientues
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Theksoni stilin tuaj me atlete elegant, bashkëkohore nga Walkmaxx! Këto atlete me pamje të bukur, në ngjyrë gri, i bën ato të dallohen nga të tjerat dhe të theksojnë stilin tuaj të sofistikuar. Një zgjedhje perfekte për gratë që duan atlete elegante dhe rehati në të njëjtën kohë.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati dhe elegance

Shijoni stilin tuaj të lirë, të rastësishëm dhe shtoni një sofistikim lozonjare në çdo veshje që mund të dëshironi çdo ditë: sportive deri në elegancë rastësore ose për në punë. Të përsosur për çdo kohë, këto atlete do të jenë të pandashme në çdo stinë.

Walkmaxx Sneaker Classic Shiny

Rehatia që keni ëndërruar

Rehati në çdo hap me këto atlete argjendi të bukura nga Walkmaxx jo vetëm që duken mirë, por gjithashtu ju ofrojnë këmbëve një rehati të mrekullueshme. Materialet cilësore të përzgjedhura me kujdes do t'ju ndihmojnë të eliminon stresin edhe pas një dite të gjatë në punë, pazar ose shëtitje.

Walkmaxx Sneaker Classic Shiny

Super të rehatshme, materiale cilësore

Ne u siguruam që këto atlete së shpejti do të bëhen të preferuarat tuaja të të gjitha kohërave.

 • Walkmaxx Sneaker Classic Shiny

  Shtresë Multispandex

  Shtresa Multispandex thahet shpejt, është shumë e sigurtë dhe e fortë, por elastike kështu që kthehet në formën e saj origjinale menjëherë pas shtrirjes, që do të thotë se këmbët tuaja qëndrojnë të lira dhe të lumtura.

 • Walkmaxx Sneaker Classic Shiny

  Sholla e brëndshme e lehtë

  Sholla EVA qetësuese dhe e rehatshme me material memorie siguron hapa të butë.

  Ju thjesht do ta doni ndjenjën e saj të përkëdheljes ndërsa amortizimi i goditjes do t'ju shpëtojë këmbët nga stresi.

 • Walkmaxx Sneaker Classic Shiny

  Me shollë të harkuar

  Këto atlete janë të pasuruara me shollën e harkuar që ekuilibrojnë trupin dhe të japin ndjesinë si të ecësh zbathur. Thjesht vishini ato dhe shijoni një hap të lehtë, të këndshëm i cili gjithashtu forcon dhe tonifikon muskujt tuaj.

Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Sneaker Classic Shiny

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,7 7,9
37 24,3 8,0
38 25,0 8,2
39 25,7 8,3
40 26,3 8,5
41 27,0 8,6
42 27,6 8,8

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star