Atlete Fit Canvas

Photo
Video

Atletet perfekte për shëtitjen tuaj të përditshme, udhëtimet për në punë, shëtitjet me miqtë ose pazaret - Walkmaxx Fit Canvas mund të shkojnë me ju kudo, por e mbajnë stilin tuaj të paprekur. Sholla e harkuar Walkmaxx inkurajon muskujt tuaj që të jenë më aktivë, ndërsa sholla shtesë fleksibël dhe komode kujdeset për këmbët tuaja. Bërë për të gjitha gjeneratat.

Atlete Fit Canvas
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Atletet perfekte për shëtitjen tuaj të përditshme, udhëtimet për në punë, shëtitjet me miqtë ose pazaret - Walkmaxx Fit Canvas mund të shkojnë me ju kudo, por e mbajnë stilin tuaj të paprekur. Sholla e harkuar Walkmaxx inkurajon muskujt tuaj që të jenë më aktivë, ndërsa sholla shtesë fleksibël dhe komode kujdeset për këmbët tuaja. Bërë për të gjitha gjeneratat.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni këmbët tuaja të lumtura me atletet e bukura nga Walkmaxx

Moderne, në modë dhe të gatshme për të kënaqur sytë - ju prezantojme Atletet Walkmaxx Fit Canvas, një shtesë perfekte për çdo femër që pëlqen dhe ndjek modën. Bërë nga materiale ekstra të buta dhe të ajrosshme, këto atletete do të jenë më të mirat kur duhet të kaloni një ditë të tërë me këpucët tuaja, por përsëri do të dukeni elegante.

Walkmaxx Fit Shoes Canvas

Krijuar me rehatinë në mendje

Kur ishim duke i dizejnuar këto atlete, komoditeti ishte përparësia jonë e parë. Modeli është bërë për veshje të përditshëm, kështu që ne duhet të sigurohemi se ato janë me të vërtetë komode dhe të arjosshme. Për ta arritur këtë, ky model përfshin inovacionet më të përparuara për rehati dhe mirëqenien e këmbëve.

 • Modeli Fit Canvas me material prej gome EVA, i cili përdoret për prodhimin e këpucëve atletike më të përparuara.
 • Modeli ka një konstruksion të gjerë të vetëm që mundëson rehati maksimale gjatë ecjes dhe garantimin e sigurisë dhe qëndrueshmërisë optimale në të gjithë sipërfaqen.

Dizajni bën diferencën

Krahas ndërtimit dhe përzgjedhjes së materialeve, vëmendje të veçantë i kemi kushtuar edhe dizajnit. Kombinimi perfekt i sportit dhe elegancës siguron që ju të vishni këto atlete me veshje të përditshme dhe gjithashtu një stil më elegant. Për pamje dhe ndjesi më pranverore dhe verore.

Walkmaxx Fit Shoes Canvas

Sholla e harkuar, tipari më i mirë i atleteve Walkmaxx

Atletet Fit Canvas Walkmaxx jo vetëm që duken bukur, por gjithashtu ju japin një vlerë të shtuar - një aktivizim të shtuar të muskujve. Sholla e harkuar, një element kryesor i çdo atlete dhe këpuce Walkmaxx, ka përfitime të shumta që do të bëjnë që të përmirësoni mirëqenien tuaj:

 • sholla e harkuar mund të ndihmojë në rritjen e aktivizimit të muskujve duke ju bërë të ndiheni më mirë dhe më në formë
 • sholla e harkuar ndihmon në shpërndarjen e peshës trupore në mënyrë më të barabartë, duke ulur presionin në nyjet tuaja
 • shpërndarja më e mirë siguron thithjen më të mirë të goditjeve dhe ndihmon në përmirësimin e qëndrimit tuaj
 • sholla e harkuar mund t'ju ndihmojë të shmangni disa probleme të këmbëve, të tilla si ënjtje dhe dhimbje

Sholla e harkuar u bë në Gjermani në mënyrë që t'ju japë hapa më të lehtë, madje edhe më shumë, sholla e harkuar po ju bën të ndiheni sikur po ecni zbathur në rërë. Materiali i lehtë e bën hapin tuaj më të lehtë duke ju ndihmuar të qëndroni aktiv për një periudhë më të gjatë kohore.

Të reja dhe të përmirësuara

Atletet Fit Canvas janë një nga produktet tona më të famshme dhe janë vlerësuar nga klientët tanë falë veçorive të tyre mahnitëse - ato janë lehësisht të ajroshme, jashtëzakonisht të gjithanshme, duke mundësuar përdorim në çdo situatë dhe aktivitet në këmbë, janë të lehta dhe të rehatshme, sigurojnë pozicionimin e duhur të këmbës dhe mbajnë fort kyçin e këmbës.

Lexo më shumë rreth linjës Fit

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi për më shumë detaje.

Ngjyrat dhe numrat:

 • Numrat: 36-42
 • Ngjyrat: pistachio & rozë

Struktura e Atleteve

 1. Pjesa e siperme: E veshur me material Canvas -> Pambuk
 2. Lidheset
 3. Sholla në brëndësi: material memory
 4. Sholla e mesme: Gomë Eva
 5. Sholla e poshtme: Gomë
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atlete Fit Canvas

36 23,6
37 24,2
38 24,8
39 25,5
40 26,2
41 26,9
42 27,5

Si të masni numrin e këmbës

Informacione Shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Fit Shoes Canvas

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,6 7,7
37 24,2 7,9
38 24,9 8,1
39 25,6 8,4
40 26,2 8,6
41 26,9 8,8
42 27,6 9,0
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme coated canvas
Material: Sholla e brendshme materila memory, Mesh, molded EVA
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme canvas pistachio, Rozë
Shoe Model sneakers
Shoe Sole Line rounded
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia