Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
SKU: 99-1000225756

Atlete Elegante Fit

Përshkrim I shkurtër

Me material rrjetë që ajroset dhe pjesa e sipërme PU, ato kanë shollë të rrumbullakosur gome për rehati në çdo hap. Të veçanta dhe të dashura nga shumëkush – thembra e rrumbullakosur nga Walkmaxx është zemra e këtyre atleteve. Shtuar për të kursyer energjinë tuaj dhe për t'ju bërë të ndiheni të lehtë, tabani i rrumbullakosur balancon trupin, përmirëson qëndrimin dhe tonifikon muskujt tuaj në të njëjtën kohë.

7,990 Lekë
Atlete Elegante Fit
Grafiku orientues
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Me material rrjetë që ajroset dhe pjesa e sipërme PU, ato kanë shollë të rrumbullakosur gome për rehati në çdo hap. Të veçanta dhe të dashura nga shumëkush – thembra e rrumbullakosur nga Walkmaxx është zemra e këtyre atleteve. Shtuar për të kursyer energjinë tuaj dhe për t'ju bërë të ndiheni të lehtë, tabani i rrumbullakosur balancon trupin, përmirëson qëndrimin dhe tonifikon muskujt tuaj në të njëjtën kohë.

Më shumë
Detajet e produktit

Thelbi i rehatisë

Atletet Fit Elegant u krijuan për të ofruar rehati maksimale për këmbët tuaja. Ky është thelbi i këpucëve Walkmaxx.

Përbërja e materialeve të zgjedhura me kujdes ju jep lirinë e lëvizjes, duke përfituar më të mirën nga çdo ditë duke shijuar gjendjen e rehatisë maksimale në lëvizje.

Walkmaxx Fit Shoe Elegant

Shoqërues në aventurën e jetës

Këto atlete janë bërë për të ecur, le të bëhen pjesë e juaja. Pavarësisht nëse jeni duke bërë një shëtitje të shkurtër ose duke eksploruar atmosferën e një qyteti të ri, keni gjithmonë nevojë për një shok që ju merr.

Nëse dëshironi atlete moderne dhe funksionale, ky është çifti që po kërkoni.

Walkmaxx Fit Shoe Elegant

Zbuloni pse këmbët tuaja do t'i pëlqejnë ato

Me risi të avancuara për rehati dhe mirëqenie të këmbëve. Ne i kushtuam kohën e ekspertëve tanë zbulimit të dizajnit më të mirë të mundshëm për t'ju dhënë komoditetin maksimal dhe lirinë e lëvizjes, të cilat janë vlerat tona më të çmuara.

Sholla e rrumbullakosur

Balancon trupin tuaj dhe kujdeset për qëndrimin tuaj të duhur pasi ju shtyn në pozicionin e duhur. Muskujt duhet të përshtaten me teknologjinë speciale të rrumbullakët, prandaj ato funksionojnë dhe rezultati është tonifikim më i mirë i muskujve. Me një shollë shtesë të mesit të butë EVA, kjo atlete është rehati e pastër. Shtimi i pjesës së poshtme të gomës kundër rrëshqitjes ofron tërheqje të shkëlqyer për një eksperiencë fantastike në ecje.

Walkmaxx Fit Shoe Elegant

Super komode

Sholla e brëndshme është shumë e qëndrueshme dhe e rehtashme. Merr formë, është e mbështjellë dhe e projektuar me teknologji inovative anatomike që siguron ajrosje dhe thithje më të mirë të djersës. Prandaj e ngre rehatinë në një nivel tjetër. Mbështetja e duhur e harkut do të stabilizojë hapin tuaj dhe do të kujdeset për mbështetjen gjatë gjithë ditës.

Walkmaxx Fit Shoe Elegant

Hapësirë e gjerë për këmbët

Për komoditet shtesë, hapësira më e gjerë e këmbëve është krijuar në procesin e ndërtimit të këpucëve të dizajnuara me kujdes. Hapësira shtesë që kujdeset për gishtat e këmbëve është e pajisur me liri të mjaftueshme dhe çdo hap është super i lehtë dhe lejon këmbën tuaj të ajroset.

Walkmaxx Fit Shoe Elegant
Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

SI TË MASNI NUMRIN E KËMBËS?

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbës

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Numrat për Fit Elegant

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjërësia e këmbës

(cm)

36 23,5 7,8
37 24,2 8,0
38 24,8 8,2
39 25,5 8,4
40 26,2 8,6
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star