Atlete Leisure me qafë

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet me qafë

Walkmaxx ju ndihmon në aktivizimin e muskujve, shpërndarjen e peshës trupore, përmirësimin e qëndrimit, lehtësin e dhimbjeve dhe levizje natyrale.

 • Për femra dhe meshkuj
 • Shtresë memory për rehati në çdo hap
 • Sholla e harkuar për aktivizimin e muskujve
 • Ngjyra të cilat shkojnë me çdo veshje
Atlete Leisure me qafë

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 1,598 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet me qafë

Walkmaxx ju ndihmon në aktivizimin e muskujve, shpërndarjen e peshës trupore, përmirësimin e qëndrimit, lehtësin e dhimbjeve dhe levizje natyrale.

 • Për femra dhe meshkuj
 • Shtresë memory për rehati në çdo hap
 • Sholla e harkuar për aktivizimin e muskujve
 • Ngjyra të cilat shkojnë me çdo veshje
Më shumë
Detajet e produktit

Për më shumë rehati me Walkmaxx

Dizajn trendi i cili kombinohet me tradicionalen, me një shtresë memori në brëndësi të shollës për më shumë rehati, shollë e harkuar e cila përputhet me shputën në mënyrë me natyrale, dhe me një stil legjendar i cili nuk do të dal kurrë nga moda, atletet Walkmaxx Leisure me qafe janë zgjidhja perfekte për çdo rast; për një shëtitje mbasdite, për një parti apo një koncert me miqtë. Ju do të jeni në gjëndje të ecni më gjatë apo të qëndroni në këmbë për një kohë më të gjatë dhe sigurisht nuk do të ndjeni dhimbje në këmbë apo nyje.

Atletet me qafe Walkmaxx jo vetem qe kane nje pamje trendi per te gjitha ata te cilet ndihen te rinj ne shpirt por ato gjithashtu do tju ndihmojne te ndiqni nje jete active dhe gjate kohes qe ju ecni do te ndiheni me mire dhe te gatshem per tu perballur me cdo sfide. 

Shollë e harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Sholla e harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Pershtaten me formën e këmbës.

Instruksione për mirëmbajtjen e këpucëve:

 • Kujdes këpucët Walkmaxx nuk janë të përshtatshme për sporte ekstreme / në terrene ekstreme / në kushte ekstreme. 
 • Këpucët Walkmaxx nuk rekomandohen për aktivitete të cilat kërkojnë mbrojtje specifike për këmbët, ngjitje mali, udhëtime në akull, transport mallrash apo punë në ndërtim etj.
 • Vendosini në vënde të thata.
 • Kujdes mos i ekspozoni këpucët Walkmaxx në nxehtësi të lartë (ngrohëse apo zjarr)
 • Përdorni detergjent të butë dhe një copë të lagur ose një sfungjer të butë për të pastruar këpucët, dhe më pas pastrojini me një leckë të thatë.
 • Mos i lani në lavatriçe, pasi mund të deformohen dhe dëmtohen.
Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme elastik, pellush, PU nubuk
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme gomë, rubber foxing
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, navy, wine
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Влатко

www.walkmaxx.com.mk

ОДЛИЧНИ!!!
Неверојатно удобни старки. За разлика од Converse, Walkmaxx старките можам да ги носам преку цел ден без никаква мака.. Изгледаат супер кул и одговараат на секој можен стил на облека. Ги имам три пара и би ги имал уште 1000.

Suzana

www.delimano.al

Atletet LEISURE super star
Kam provuar produkte të walkmaxx çdo gjë super

Produktet 2

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia