Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-70%
SKU: 99-1000133028

Atlete Leisure Trend me Shkelqim

Përshkrim I shkurtër

Jeni duke kërkuar për një palë atletet të rehatshme dhe që t’ju ndihmojë të jeni aktive gjatë gjithë ditës? Atletet Walkmaxx Trend Leisure me shkëlqim me shollë të harkuar, shtresë memory për me shumë rehati dhe gomë EVA ne pjesën e thembrës janë ato qe ju duhen për këtë sezon.

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 2,097 Lekë

Atlete Leisure Trend me Shkelqim
Grafiku orientues
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Jeni duke kërkuar për një palë atletet të rehatshme dhe që t’ju ndihmojë të jeni aktive gjatë gjithë ditës? Atletet Walkmaxx Trend Leisure me shkëlqim me shollë të harkuar, shtresë memory për me shumë rehati dhe gomë EVA ne pjesën e thembrës janë ato qe ju duhen për këtë sezon.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati dhe shkelqim ne cdo hap

Atletet Walkmaxx Trendi Glitter me një dizajn unik, pa neglizhuar as aspektet thelbësore të një këpucë të mirë në këmbë, siç janë rehatia, vetëajrosja dhe qëndrueshmëria. Keto atlete moderne e bëjnë më të rehatshme ecjen dhe qëndrimin në këmbë duke siguruar një shpërndarje të barabartë të peshës së trupit. Permiresojne qendrimin, dhe goma EVA ne pjesen e thembres ndihmon ne mbeshtetjen e duhur per shputen, duke ju lejuar të shijoni një mënyrë jetese aktive pa provuar çështje të tilla si këmbë të fryrë dhe këmbë të lodhura.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

Dizajn dhe stil

Linja më e re e këpucëve Trend vjen me dizajn dhe ngjyra të cilat ndjekin tendencat më të reja. Për më shumë energji dhe siguri në çdo hap që ju hidhni.

Lexo me shume per avantazhet e linjes Trend

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qendro mbi imazh per me shume detaje.

Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?

Atletet Leisure Glitter jane ne kater ngjyra te cilat kombinohen me cdo stil. Me shkelqim ne pjesen e majes se atleteve ju do te shkelqeni ne cdo moment kudo qe te shkoni.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  E bardhe

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Bezhe

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Gri

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  E zeze

Plot stil dhe rehati ne cdo kohe

Ditët e vjeshtës nuk duhet të nënvlerësohen. Megjithëse nuk është ngricë akoma, moti i ftohtë i mëngjesit është një arsye pse atletet Walkmaxx vijnë me një pjesë të brendshme të ngrohtë për të ngrohur këmbët tuaja dhe pjesën e jashtme me shkëlqim për të plotësuar çdo veshje tuajën. Pavarësisht moshës tuaj, ju thjesht do t’i adhuroni.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

Cfare i ben atletet Walkmaxx Trend Leisure Glitter te jene perfekte:

 • Te lehta, dhe me materiale qe ndihmojne ne ajrosje
 • Me shkelqim ne pjesen e majes
 • Sholle e harkuar
 • Shtrese memory ne pjesen e brendshme per me shume rehati

Shikoni avantazhet e sholles se harkuar

 

Numri

Gjatesia e kembes

(cm)

Atletet Trend Leisure Glitter 36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,3
42 27,9
 

Si te masni numrin e kembes?

Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Trend Leisure Shoes Glitter

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,9 8,2
37 24,6 8,3
38 25,2 8,5
39 25,9 8,6
40 26,6 8,8
41 27,2 8,9
42 27,9 9,1
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, E Bardhë, E Zezë, gri

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star