Atlete Sneaker Knit Comfort

Photo
Video
-33%

Do të mahniteni me ndjenjën e rehatisë dhe fleksibilitetit në këmbë, që atletet Walkmaxx Comfort Sneaker Knit ofrojnë! Këto atlete plot stil me shollë të harkuar sigurojnë rehati dhe parandalojnë lodhjen e këmbëve edhe pas një dite rraskapitëse. Në dispozicion në numrat 36 - 42 dhe 3 ngjyra të bukura: rozë, lejla, bezhë.

Atlete Sneaker Knit Comfort

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 3,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Do të mahniteni me ndjenjën e rehatisë dhe fleksibilitetit në këmbë, që atletet Walkmaxx Comfort Sneaker Knit ofrojnë! Këto atlete plot stil me shollë të harkuar sigurojnë rehati dhe parandalojnë lodhjen e këmbëve edhe pas një dite rraskapitëse. Në dispozicion në numrat 36 - 42 dhe 3 ngjyra të bukura: rozë, lejla, bezhë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndjeni ndryshimin brenda disa minutave

Kërkimi për një palë atlete perfekte ka mbaruar: Walkmaxx Comfort Sneaker Knit me një diazjn të këndshëm të qepur në mënyre perfekte dhe që përshtaten me formën e këmbës! Me këto atlete këmbët tuaja menjëherë mund të ndjejnë ndryshimin! Ndjenja e përmirësuar e butësisë vjen nga shresa e sfungjerit memory jashtëzakonisht e rehatshme e cila i jep asaj ndjenjën qiellore të të ecurit zbathur.

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Atletet tuaja të preferuara

Të veshësh Walkmaxx siguron që këmbët tuaja të marrin mbështetjen e nevojshme për të gjithë ditën, në punë ose gjatë aktivitetit tuaj të preferuar të kohës së lirë. Sholla e tyre e harkuar, me origjinë në Gjermani, aktivizon muskujt dhe çon në sjellje të përmirësuar, duke ju bërë të dukeni dhe të ndjeheni më mirë në çast! Ata që kalojnë periudha të gjata kohe në këmbë do të vlerësojnë pjesën e jashtme e cila eshte më e gjerë, si dhe shtresen inovative të sfungjerit që siguron që çdo hap të jetë i rehatshëm dhe i shëndetshëm. Që nga momenti kur do t'i provoni, ata do të bëhen atlete tuaja të preferuara!

Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W

Qëndroni aktiv për një kohë më të gjatë

Lini lodhjen e këmbëve dhe këmbët e enjtura pas - me Walkmaxx Comfort Sneaker Knit të cilat janë zhvilluar posaçërisht për të parandaluar dhimbjen pas një dite të gjatë dhe rraskapitëse. Vishen lehtësish, të lehta në peshë, mund te vishen per punë ose të shijoni aktivitete të kohës së lirë në mënyrë më efikase! Duke shpërndarë në mënyrë të barabartë peshën e trupit, minimizojnë presionin në gjunjë dhe nyje, duke parandaluar çdo siklet dhe dhimbje.

Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W
Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atlete Comfort Sneaker Knit

36 23,7
37 24,4
38 25,1
39 25,7
40 26,4
41 27,1
41 27,7

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme knitted textile, suede leather imitation
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme EVA, TPR
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, Blu, E Bardhë, Lejla, Rozë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia