Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%
SKU: 99-1000118463

Atlete Urban 4.0 Trend

Përshkrim I shkurtër

Modeli me i ri i atleteve për femra dhe meshkuj, Walkmaxx Urban Trend 4.0. Dizajn i këndshëm i cili i përshtatet trendeve më të fundit, me shollë të harkuar, material lëkurë në pjesën e sipërme, lehtësi në veshje pasi janë me një rrip elastik dhe shumë të rehatshme. Të disponushme në numrat 36-46 dhe ngjyrë të zezë.

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 1,590 Lekë

Atlete Urban 4.0 Trend
Grafiku orientues
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
Më shumë

Modeli me i ri i atleteve për femra dhe meshkuj, Walkmaxx Urban Trend 4.0. Dizajn i këndshëm i cili i përshtatet trendeve më të fundit, me shollë të harkuar, material lëkurë në pjesën e sipërme, lehtësi në veshje pasi janë me një rrip elastik dhe shumë të rehatshme. Të disponushme në numrat 36-46 dhe ngjyrë të zezë.

Më shumë
Detajet e produktit

Modeli më i ri për të gjithë të apasionuarit e trendeve të fundit

Walkmaxx vjen me modelin më të ri të atleteve unisex të cilat janë të përshtatshme për tu veshur pothuajse për çdo rast. Me një dizajn sprotiv/përditshmeri, këto atlete janë perfekte për shëtitjen e pasditeve, për punë, për shkollë e shumë më tepër. Disa nga avantazhet e atleteve Trend Urban:

 • dizajn i ri dhe shollë e harkuar për rehati maskimale
 • material i butë në pjesën e thembrës
 • lëkurë në pjesën e sipërme për ajrosje dhe ndjesi natyrale
 • lehtësi në veshje & rrip elastik

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Trend Urban Shoes 4.0

Plot stil

Me modelet e reja të linjes Trend ju do të dukeni plot stil dhe do të ndiqni trendet më të fundit. E mbi të gjitha janë shumë të rehatshme dhe ju ofrojnë ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Praktike, të rehatshme dhe pamje trendi

Dizenjuar për të qënë sa më praktike, të rehatshme e njëkohësisht me një pamje të këndshme e trendi. Rripi elastik në pjesën e sipërme siguron mbeshtetje shumë të mirë dhe rehati maskimale. Struktura e shollës me densitet të dyfishtë do të ofrojë qëndrueshmëri perfekte dhe mbështetjen e duhur, shumë praktike dhe të lehta për tu veshur.

Walkmaxx Trend Urban Shoes 4.0

Materiale natyrale per me shume ajrosje

Pjesa e sipërme dhe një pjesë në brëndësi të shollës është lëkure natyrale, dhe do të përshtaten në mënyrë perfekte me çdo formë këmbe. Lëkura gjithashtu ofron ajrosje më të mirë, më shumë rehati dhe ndjesi natyrale. Atletet Trend Urban janë në ngjyrë të zezë, për tu kombinuar me çdo veshje - që nga sportivet e deri tek ato të përditshmërise, për femra dhe meshkuj!

 • Walkmaxx Trend Urban Shoes 4.0
 • Walkmaxx Trend Urban Shoes 4.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Trend Urban Shoes 4.0

36 23,8
37 24,5
38 25,2
39 25,8
40 26,5
41 27,2
42 27,8
43 28,5
44 29,2
45 29,8
46 30,5

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Available sizes 36-46
Material: Pjesa e sipërme elastik, elastike, Lëkurë
Material: Sholla e brendshme Lëkurë, tekstil
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë
Ngjyrat e disponueshme E Zezë

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star