Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
Outlet
SKU: 99-1000133021

Atletet Sneaker Style për meshkuj Comfort

Përshkrim I shkurtër

Atlete për meshkuj Walkmaxx Comfort Sneaker Style modeli i ri me lidhese dhe me një dizajn të këndshëm. Përzgjedhja e materialeve i bën keto atlete më të rehatshme dhe më të lehta për tu përshtatur. Me shollë të harkuar do të sigurojë hapa të rehatshëm dhe do të parandalojnë lodhjen e këmbëve edhe pas një dite rraskapitëse.

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,198 Lekë

Atletet Sneaker Style për meshkuj Comfort
Grafiku orientues
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
Më shumë

Atlete për meshkuj Walkmaxx Comfort Sneaker Style modeli i ri me lidhese dhe me një dizajn të këndshëm. Përzgjedhja e materialeve i bën keto atlete më të rehatshme dhe më të lehta për tu përshtatur. Me shollë të harkuar do të sigurojë hapa të rehatshëm dhe do të parandalojnë lodhjen e këmbëve edhe pas një dite rraskapitëse.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndjeni ndryshimin brenda disa minutave

Kërkimi për palë atlete perfekte ka mbaruar: Atletet Walkmaxx Comfort Sneaker Style për meshkuj me strukturën e re të shollës do të sigurojë rehati në thembra, duke vepruar kështu si një amortizues i mirë i goditjes dhe duke rritur reahtine e duke ju dhuruar ndjesine sikur po ecni zbathur.

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Atletet tuaja të preferuara

Të veshësh Walkmaxx siguron që këmbët tuaja të marrin mbështetjen e nevojshme për të gjithë ditën, në punë ose gjatë aktivitetit tuaj të preferuar të kohës së lirë. Sholla e tyre e harkuar, me origjinë në Gjermani, aktivizon muskujt dhe çon në sjellje të përmirësuar, duke ju bërë të dukeni dhe të ndjeheni më mirë në çast!

Walkmaxx Comfort Sneaker Style M
Walkmaxx Comfort Sneaker Style M

Qëndroni aktiv për një kohë më të gjatë

Atletet Walkmaxx Comfort Sneaker Style per meshkuj do t'ju ndihmojë të shkoni më tej për më gjatë. Me një stil elegant me dy ngjyra dhe stil rinor, këto atlete janë ideale për pranverën dhe verën. Nëse doni atlete të rehatshme dhe me pamje bashkëkohore, ky është modeli perfekt për ju!

Walkmaxx Comfort Sneaker Style M
Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbes

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Masat për Comfort Sneaker Style M

Numri

Gjatësia këmbës

(cm)

Gjërësia këmbës

(cm)

40 26,4 8,1
41 27,0 8,3
42 27,7 8,4
43 28,4 8,6
44 29,0 8,8
45 29,7 8,9
46 30,4 9,1
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme denim, PU nubuk
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë termoPlastike
Ngjyrat e disponueshme Kafe, navy

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star