Balerina Elegante 4.0 Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Balerinat Elegante Comfort do të ofrojnë rehati maksimale dhe një pamje elegante. Me ngjyra të këndshme dhe me stemë në pjesën e përparme, shollë orgjinale e harkuar, shtresë memory në pjesën e thembrës për hapa të sigurtë e të rehatshëm, për një qëndrim të mirë të trupit. 

Balerina Elegante 4.0 Comfort

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,398 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Balerinat Elegante Comfort do të ofrojnë rehati maksimale dhe një pamje elegante. Me ngjyra të këndshme dhe me stemë në pjesën e përparme, shollë orgjinale e harkuar, shtresë memory në pjesën e thembrës për hapa të sigurtë e të rehatshëm, për një qëndrim të mirë të trupit. 

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati dhe elegancë

Çdo femër duhet të ketë një palë këpucë elegante, por njëkohësisht edhe shumë të rehatshme. Shijoni rehatinë e balerinave më të reja Walkmaxx, elegnate dhe të sofistikuara:

 • ky model ka një stemë në ngjyrë floriri për një pamje më të sofistikuar
 • sholla e harkuar krijon ndjesinë sikur po ecni zbathur
 • shollë memory për të qëndruar sa më gjatë aktive
Walkmaxx Ballerinas Elegant 4.0 Walkmaxx Ballerinas Elegant 4.0 Walkmaxx Ballerinas Elegant 4.0 Walkmaxx Ballerinas Elegant 4.0

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Per nje pamje sa me elegante pa shume mundim

Mbajtja e këpucëve të rehatshme Walkmaxx do të sigurojnë që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës. Falë shollës së harkuar balerinat Walkmaxx, do të përmirësojnë qëndrimin tuaj duke aktivizuar muskujt në mënyrë të natyrshme dhe ju do të dukeni tërheqëse dhe elegante.

Walkmaxx Ballerinas Elegant 4.0

Dizajn elegant, mund ti vishni edhe ne perditshmeri

Walkmaxx Comfort Ballerinas Elegant comes in an elegant design & colours offering a more sophisticated look. You can wear them to work, on casual occasions or even special occasions such us, wedding, theatre or anniversaries. Ballerinas are available in sizes 36 - 42 and 4 colours: beige, blue, brown and pink.

Walkmaxx Ballerinas Elegant 4.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Balerina Elegante 4.0

36 23,9
37 24,6
38 25,2
39 25,9
40 26,6
41 27,2
42 27,9

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Material: Pjesa e sipërme elastik, PU
Material: Sholla e brendshme materila memory, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, Blu, Kafe, Rozë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia