Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-50%
SKU: 99-1000130457

Balerina Comfort Stripe

Përshkrim I shkurtër

Këto balerina e ndriçojnë ditën tuaj falë modelit dhe materialeve cilësore. Super komode dhe super të lezetshme, të kombinueshme me çdo veshje për punën, shëtitje apo pazar.

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,495 Lekë

Balerina Comfort Stripe
Grafiku orientues
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Këto balerina e ndriçojnë ditën tuaj falë modelit dhe materialeve cilësore. Super komode dhe super të lezetshme, të kombinueshme me çdo veshje për punën, shëtitje apo pazar.

Më shumë
Detajet e produktit

Të domosdoshme për sezonin e verës

Balerinat më të rehatshme për sezonin e verës. Një model sportiv por edhe shik në të njejtën kohë. Mund t'i kombinoni me veshje zyre, xhinse ose veshje të përditshme- Wakmaxx Comfort Ballerinas Stripe.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Stripe

Të detajuara deri në përfeksion

Këto balerina përfshijnë modele lulesh të punuara me kujdes, një majë me shkëlqim dhe ngjitje pothuajse të padukshme. Përjetoni rehati dhe shpirt rinor me këto balerina në modë, të bëra për t'ju sjellë elegancë sa herë që do ti vishni.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Stripe

Aq të lehta, sa do të harroni që i keni veshur

Tepër të lehta, këto balerina paraqesin një taban të gjerë dhe një shtresë me material memory dhe janë lehtësisht të ajrosshme. Materiali memory mbështjell këmbët tuaja me butësi, kështu që do të ndiheni sikur po ecni në re. Edhe pas një dite të gjatë në punë, pazar ose shetitje, këmbët tuaja do të ndihen të lumtur si kurrë më parë.

 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Stripe

  Material memory tek thembra

  Material i butë dhe shumë i këndshëm! I butë me lëkurën dhe miqësor me këmbët, materiali memory i mbulon mirë këmbët, edhe pas orësh të gjata.

 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Stripe

  Shollë EVA

  Këmbë të ndjeshme? Ju jeni të sigurt me Walkmaxx! Sholla e mesme është bërë nga flluska të vogla që ju siguron një butësi dhe fleksibilitet shtesë. Ju mund të shkelni mbi një gur pa e ndjerë as atë. Sa e bukur është kjo?

 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Stripe

  Material shumë i butë në pjesen e sipërme

  Bërë për të rënë në sy dhe për tju bërë përshtypje miqve tuaj. Këto bllerina pastrohen aq lehtë. Fshijini me një leckë në pak sekonda, dhe ju jeni gati të bëni përshtypje të gjithëve në takim ose kafe.

Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbes

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

   

Masat për Balerinat Comfort Stripe

Numri

Gjatësia këmbës

(cm)

Gjërësia këmbës

(cm)

36 23,7 7,8
37 24,3 8,0
38 25,0 8,1
39 25,7 8,3
40 26,3 8,5
41 27,0 8,6
42 27,7 8,8
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme elastik, elastike, PU
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë termoPlastike
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, E Kuqe, E Zezë, navy, Rozë

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star