Balerina Komfort Knit

Photo
Video

Balerinat më të mira për pranverë dhe verë, balerina Walkmaxx Comfort Knit e bëjnë veshjen tuaj të duket edhe më e bukur, për hapa të rehatshëm dhe dizajn të këndshëm. Me shollë të harkuar dhe shtresë memory, këto balerina janë bërë që të duken elegante dhe të ndihen rehat edhe nëse duhet të punoni në këmbë gjatë gjithë ditës.

Balerina Komfort Knit
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Balerinat më të mira për pranverë dhe verë, balerina Walkmaxx Comfort Knit e bëjnë veshjen tuaj të duket edhe më e bukur, për hapa të rehatshëm dhe dizajn të këndshëm. Me shollë të harkuar dhe shtresë memory, këto balerina janë bërë që të duken elegante dhe të ndihen rehat edhe nëse duhet të punoni në këmbë gjatë gjithë ditës.

Më shumë
Detajet e produktit

Balerina për hapa të lehtë dhe ndjesi të qetë në këmbët tuaja

Një nga modelet më të njohura të balerinave Walkmaxx, Comfort Ballerinas Knit është rikthyer, dhe tani ato janë edhe më të bukura dhe më komode. Krijuar për tu kombinuar me çdo veshje, dizajni i bukur minimalist mund të theksojë stilin tuaj ose të nxjerrë në pah xhinset, veshje ose uniformën tuaj të punës.

Këto balerina klasike të përmirësuar, modern, e bëjnë këtë këpucë të lehtë, të ajrosshme dhe të këndshme për tu veshur.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Knit

Aktivizoni trupin me shollën e harkuar Walkmaxx

Këpucët që ne veshim nuk duhet vetëm të jenë të rehatshme dhe të bukura, por gjithashtu të bëjnë diçka edhe për mirëqënien tonë. Walkmaxx Comfort Ballerinas Knit janë me shollë të harkuar Walkmaxx.

 • Ndërtimi i ri i shollës shpërndan në mënyrë të barabartë peshën e trupit dhe siguron thithjen më të mirë të goditjeve
 • Shollë e brëndshme fleksibël nuk shtrëngon këmbën
 • Sholla e harkuar dhe struktura më e gjërë e saj në pjesën e jashtme ofron qëndrueshmëri dhe rehati më të mirë gjatë ecjes
 • Jep ndjesinë sikur ecën zbathur mbi rërë, duke siguruar një hap të lehtë dhe të rehatshëm

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi për më shumë detaje.

Balerina për hapa të lehtë dhe ndjesi të qetë në këmbët tuaja

Një nga modelet më të njohura të balerinave Walkmaxx, Comfort Ballerinas Knit është rikthyer, dhe tani ato janë edhe më të bukura dhe më komode. Krijuar për tu kombinuar me çdo veshje, dizajni i bukur minimalist mund të theksojë stilin tuaj ose të nxjerrë në pah xhinset, veshje ose uniformën tuaj të punës.

Këto balerina klasike të përmirësuar, modern, e bëjnë këtë këpucë të lehtë, të ajrosshme dhe të këndshme për tu veshur.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Knit

Moderne, material me thurje për freski

Pjesa e sipërme e këtyre balerinave është zbukuruar me material të thurur gjë që i bën ato të duken moderne dhe të lezetshme. Materiali është gjithashtu shumë i rehatshëm dhe i adaptueshëm për çdo formë këmbe, kështu që nuk do të ndjeni asnjë stres, edhe nëse i vishni gjatë ditës ose për në punë.

Materiali i thurur gjithashtu ka vrima të vogla në sipërfaqen e tij, duke lejuar që ajri të qarkullojë lirshëm, duke larguar lagështinë shtesë nga lëkura juaj.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Knit

Numrat & ngjyrat:

 • Numrat: 36-42
 • Ngjyrat: e zezë & bezhë, lavender & pjeshkë

Struktura

Walkmaxx Comfort Ballerinas Knit

Qëndro mbi për më shumë detaje.

 1. Pjesa e Sipërme

  Materialet e përzgjedhura me qepje balancojnë temperaturën për rehati maksimale.

 2. Lining

  Materiali i sipërm i rehatshëm përshtatet në çdo formë të këmbëve.

 3. Në pjesën e brëndshme

  Material memory përshtatet me formën e këmbëve tuaja dhe ju jep ndjesinë e lehtesisë.

 4. Sholla e mesme

  Sholla EVA siguron butësi dhe fleksibilitet shtesë në çdo hap tuaj.

 5. Sholla e poshtme

  Sholla e harkuar aktivizon ekuilibrin e trupit tuaj dhe ju jep ndjesinë e lehtësisë.

 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Comfort Ballerinas Knit

36 23,7
37 24,3
38 25,0
39 25,7
40 26,3
41 27,0
42 27,7

Si të masni numrin e këmbës?

Informacione Shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Comfort Ballerinas Knit

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,7 7,9
37 24,3 8,1
38 25,0 8,2
39 25,7 8,4
40 26,3 8,6
41 27,0 8,7
42 27,7 8,9
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme poliestër
Material: Sholla e brendshme EVA, latex, materila memory, polyester
Material: Sholla e jashtëme TPR
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, E Zezë, Livando, Pjeshkë
Shoe Model ballerinas
Shoe Sole Line rounded
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia