Balerina Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Balerinat perfekte kur vishni xhinse ose ju pëlqen të jeni ndryshe nga femrat klasike.

Balerina Comfort

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 699 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Balerinat perfekte kur vishni xhinse ose ju pëlqen të jeni ndryshe nga femrat klasike.

Më shumë
Detajet e produktit

Kombinoni stilin & komfortin gjatë gjithë ditës

Nëse shpenzoni një kohë të gjatë duke ecur, patjetër që ju nevojiten një palë balerina të rehatshme. Ndjeni ndryshimin falë shollës së harkuar e cila:

 • Lehtëson lodhjen në nyje duke rishpërndarë presionin në këmbë.
 • Siguron fleksibilitet në këmbë për ecje të lehtë dhe përmirëson qëndrimin.
 • Shpërndan peshën trupore duke ju dhëne ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.
 • Forcon muskujt e këmbëve kur ju ecni apo qëndorni në këmbë.

Mbështetje optimale të këmbës për një qëndrim më të mirë

Kur ju dhëmb këmba, çdo pjesë tjetër e trupit dhëmb - por nuk ka pse të ndodhë. Nëse vishni këpucët Walkmaxx me shollën e harkuar, këmba juaj do të ketë mbështetjen e duhur gjatë gjithë ditës.

Perfekte për femrat të cilat ndjekin modën

Balerinat komforte Walkmaxx sigurojnë një dizajn modern me një shkëlqim të lehtë dhe me disa element të rinj dhe një pamje tërheqëse. Koleksioni i balerinave është i pasuruar me:

 • Një shtresë xheli i cili i jep efekt freskues, të butë e të rehatshëm
 • 3 stile të ndyrshme për tu përshtatur me rrobat tuaja

Redukton presionin në nyje

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shollë normale e drejtë

Presion i ulët

Sholla e harkuar Walkmaxx

Projektuar me veti unike që ndihmojnë në tonifikimin e muskujve

Sholla inovative e harkuar e këpucëve Walkmaxx siguron lëvizje natyrale të shputës së këmbës dhe shprëndan presionin nga nyjet në muskuj, duke ndihmuar në rritjen e aktivitetit të muskujve, përmirësimin e qëndrimit dhe lehëtesimin e dhimbjeve të mesit dhe kyçeve.

Sholla e harkuar është e prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Struktura e shollës së jashtme dhe materiale të përmirësuara

Ne kemi përmirësuar balerinat e reja me një strukturë më të mirë të shollës dhe materiale unike për të siguruar më shumë rehati dhe jetëgjatësi.

 • Shollë fleksibël e cila amortizon goditjen dhe është rezistente
 • Dizenjuar në mënyrë anatomike dhe me një hark i cili është pak i ngritur për të siguruar sa më shumë qëndrueshmëri.
 • Pjesa e sipërme është imitim lëkure, material rezistent dhe jetëgjatë.
 • Ndjehuni të sigurtë falë shtresës së poshtme e cila nuk lejon rrëshkitjen.

Si funksionon sholla e harkuar

Sholla e harkuar shpërndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qëndrimin. Ato imitojne dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5

Shollë e harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Sholla e harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Pershtaten me formën e këmbës.

Të përshtatshme për:

Linja e kepuceve Walkmaxx Komfort eshte dizenjuar ne menyre te vecante per tju pershtatur edhe emrit - komfort. Mund ti vishni ne pune ose kur dilni dhe mund te zgjidhni midis modeleve te ndryshme.

Këto këpucë rekomandohen për:

 • Personat të cilët kanë një punë me orar të zgjatur.
 • Personat të cilët kanë enjtje të këmbëve dhe lodhje
 • Ato që janë duke kërkuar një palë këpucë të rehatshme dhe që sigurojnë ndjesinë e të ecurit zbathur
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme Lëkurë PU
Material: Sholla e brendshme tekstil
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR, PU
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, Blu E Errët, E Zezë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

4,5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Eda

www.walkmaxx.al

Fantastike
Fantastike.Te rehatshme ...Do te deshiroja te kisha te gjitha ngjyrat.Ja rekomandoj cdo gruaje qe ka nje dite te ngarkuar me ecje dhe qendrim ne kembe. Eda.

Ylli

www.delimano.al

Balerina
Skam

Produktet 2

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia