Mbajtëse për vezë 2 copë

Photo
Video
-17%

Set për të mbajtur vezët, material 100% qeramik. Seti përfshin dy mbajtëse për vezë. Ato mund të përdoren në mikrovale dhe mund të lahen edhe në lavastovilje. Dizenjuar në Lituani, prodhuar në Portugali.

Mbajtëse për vezë 2 copë

Çmimi: 590 Lekë


Oferta: 490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Set për të mbajtur vezët, material 100% qeramik. Seti përfshin dy mbajtëse për vezë. Ato mund të përdoren në mikrovale dhe mund të lahen edhe në lavastovilje. Dizenjuar në Lituani, prodhuar në Portugali.

Më shumë
Detajet e produktit
Set për të mbajtur vezët, material 100% qeramik. Seti përfshin dy mbajtëse për vezë. Ato mund të përdoren në mikrovale dhe mund të lahen edhe në lavastovilje. Dizenjuar në Lituani, prodhuar në Portugali.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star