Filxhan Çaji 2 copë

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-51%

Seti i filxhanëve të çajit Beatos me material 100% qeramik për përdorim të përditshëm. Seti përfshin dy filxhan dhe dy pjata filxhani. Ata mund të lahen në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani, prodhuar në Portugali.

Filxhan Çaji 2 copë

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti i filxhanëve të çajit Beatos me material 100% qeramik për përdorim të përditshëm. Seti përfshin dy filxhan dhe dy pjata filxhani. Ata mund të lahen në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani, prodhuar në Portugali.

Më shumë
Detajet e produktit
Seti i filxhanëve të çajit Beatos me material 100% qeramik për përdorim të përditshëm. Seti përfshin dy filxhan dhe dy pjata filxhani. Ata mund të lahen në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani, prodhuar në Portugali.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star