Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
Outlet
SKU: 99-1000118477

Çizme Dimërore për meshkuj 4.0

Përshkrim I shkurtër

Çizme dimërore, rezistente kundra ujit, shollë e cila nuk lejon rrëshkitjen, me zinxhir për më shumë lehtësi për tu veshur dhe shtresë memori në brëndësi të shollës për më shumë rehati dhe butësi në çdo hap. E sigurisht me shollën e famshme të harkuar e cila nuk mund të mungojë. Çizmet perfekte për borë dhe shi. Të disponueshme në numrat 40-46 dhe ngjyrë të zezë.

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 600 Lekë

Çizme Dimërore për meshkuj 4.0
Grafiku orientues
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Çizme dimërore, rezistente kundra ujit, shollë e cila nuk lejon rrëshkitjen, me zinxhir për më shumë lehtësi për tu veshur dhe shtresë memori në brëndësi të shollës për më shumë rehati dhe butësi në çdo hap. E sigurisht me shollën e famshme të harkuar e cila nuk mund të mungojë. Çizmet perfekte për borë dhe shi. Të disponueshme në numrat 40-46 dhe ngjyrë të zezë.

Më shumë
Detajet e produktit

Çizmet perfekte për ditët e ftohta të dimrit

Çizmet dimërore për meshkuj janë zgjidhja perfekte për ditët e ftohta dhe me shi këtë dimër. Me një pamje më të sofistikuar, dhe kundra ujit, shollë të harkuar dhe shtresë memori në brëndësi, janë kombinimi perfekte për ditët e dimrit. Disa nga karakteristikat e këtij modeli:

 • Dizajn i ri dhe shollë e cila nuk lejon rrëshkitjen
 • Pjesa e sipërme kundra ujit
 • Me zinxhir, vishen lehtësisht
 • Shtresë memory në brëndësi të shollës
 • Dizajn klasik për raste të ndryshme

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Ngrohtësi edhe në ditët më të ftohta të dimrit

Si çdo vit, koleksionit të këpucëve të dimrit nuk mund ti mungojnë çizmet për t'ju ofruar butësi dhe ngrohtësi në ditët e ftohta të dimrit. Këtë vit, ky model vjen i përmirësuar në pjesën e shollës, e cila është pak më e gjërë për më shumë stabilitet. Përveç kësaj, pjesa e sipërme është kundra ujit, për t'ju ofruar më shumë siguri edhe në ditët me shi.

Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0

Sholla e harkuar do t'ju ndihmojë nëse keni probleme me këmbët

Sholla e harkuar Walkmaxx është një nga shpikjet Gjermane, dhe shumë e pelqyer nga miliona përdorues në mbarë botën. Sholla e harkuar e cila ndihmon në reduktimin e presionit në këmbë dhe gjithashtu ndihmon edhe në disa probleme të tjera si enjtë apo dhimbje këmbësh. Ndihmon edhe në aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni më mirë dhe më në formë.

Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0

Shollë e cila nuk rrëshket për më shumë siguri

Tani nuk keni më pse të shqetësoheni për akullin apo dëboren, pasi këto çizme falë shollës së tyre e cila nuk lejon rrëshkitjen do t'ju ofrojnë mbështetjen dhe rehatinë e duhur në ditët e dimrit. Mund ti vishni për një shëtitje në park apo nëse do të dilni për një gotë verë të nxehtë me miq. Këto çizme do t'ju ofrojnë siguri dhe ngohtësi.

Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0
 

Numri

Gjatesia e këmbës

(cm)

Çizme dimërore për meshkuj 4.0

40 26,6
41 27,2
42 27,9
43 28,6
44 29,2
45 29,9
46 30,6

Si të masni numrin e këmbës?

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star