Çizme dimërore të gjata 4.0 Trend

Photo
Video
-83%

Çizme dimërore Walkmaxx Trend Sporty do të jenë të preferuarat tuaja në këtë sezon të ftohtë dimri. Kundra ujit, të buta dhe shollë e cila nuk lejon rrëshkitjen, ideale për stinën e ftohtë të dimrit. Një pjesë pellushi e cila do tju ofrojë edhe më shumë butësi e ngrohtësi. Të disponueshme në ngjyrë të zezë dhe kafe dhe numrat 36-42.

Çizme dimërore të gjata 4.0 Trend

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Çizme dimërore Walkmaxx Trend Sporty do të jenë të preferuarat tuaja në këtë sezon të ftohtë dimri. Kundra ujit, të buta dhe shollë e cila nuk lejon rrëshkitjen, ideale për stinën e ftohtë të dimrit. Një pjesë pellushi e cila do tju ofrojë edhe më shumë butësi e ngrohtësi. Të disponueshme në ngjyrë të zezë dhe kafe dhe numrat 36-42.

Më shumë
Detajet e produktit

Çizme dimërore perfekte për ditët e ftohta të dimrit

Çizmet perfekte për sezonin e dimrit Walkmaxx Trend Sporty. Pavarësisht moshës tuaj, ju do të dashuroheni me dizajnin dhe reahtinë e tyre. Me material rezistent ndaj ujit dhe pellush nga brënda. Disa nga karakteristikat e këtij modeli:

 • Sholla e harkuar me dizajn të ri - pamje sportive
 • Strukturë sholle më e gjërë, e cila nuk lejon rrëshkitjen
 • Pjesa e sipërme material kundra ujit
 • Pjesa e sipërme shumë e butë dhe me pellush e përshtatshme për ditët e ftohta të dimrit
 • Dizajn sportiv i përshtatshëm për raste të ndryshme

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0 Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0

Plot stil

Me modelet e reja të linjes Trend ju do të dukeni plot stil dhe do të ndiqni trendet më të fundit. E mbi të gjitha janë shumë të rehatshme dhe ju ofrojnë ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Trend

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Rehati, ngrohtësi dhe këmbë të thata edhe në ditët e ftohta të dimrit

Çizmet e gjata dimërore janë ideale për stinën e dimrit, janë kundra ujit, pjesa e sipërme është shumë e butë dhe shollë e harkuar për më shumë rehati dhe ngrohtësi. Ju mund ti vishni për raste të ndryshme, për ecje në park apo një gotë verë të ngrohtë me miqtë.

 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0

Strukturë sholle e re për më shumë rehati dhe qëndrueshmëri

Ky model çizmesh në pjesën e poshtme të shollës është i dizenjuar në mënyrë të veçante për stinën e dimrit. Pjesa e poshtme nuk lejon rrëshkitjen dhe është më e gjërë, ofron qëndrueshmeri, mbështetje dhe me shumë rehati. Përveç këtyre karakteristikave të shtuara, ato janë me shollë orgjinale të harkaur Walkmaxx.

Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0

Sholla e harkuar do t'ju ndihmojë nëse keni probleme me këmbët

Sholla e harkuar Walkmaxx është një nga shpikjet Gjermane, dhe shumë e pelqyer nga miliona përdorues në mbarë botën. Sholla e harkuar e cila ndihmon në reduktimin e presionit në këmbë dhe gjithashtu ndihmon edhe në disa probleme të tjera si enjtë apo dhimbje këmbësh. Ndihmon edhe në aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni më mirë dhe më në formë.

Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Çizme Dimërore të gjata 4.0

36 24,5
37 25,1
38 25,8
39 26,4
40 27,1
41 27,8
42 28,4

Si të masni numrin e këmbës?

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia