Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Çizme për femra Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-83%

Shoqëruesi ideal për ditë të ftohta dhe me shi

Çizmet Walkmaxx janë ato që ju duhen në këto ditë të ftohta dimri, e veçanërisht në ditë shiu. Këto çizme kanë mbrojtje kundra ujit që këmbët tuaja të qëndrojnë gjithëmonë të thata, shtresë memory në brëndësi për më shumë rehati dhe sigurisht hapat tuaj do të jenë të sigurtë falë funksionit i cili nuk lejoj rrëshkitjen. Dhe mbi të gjitha këto çizme janë shumë të bukura dhe të përshtatshme pothuajse për çdo rast.

  • Rezistente ndaj ujit
  • Me push në brëndësi 
  • Shtresë memory
Çizme për femra Comfort

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shoqëruesi ideal për ditë të ftohta dhe me shi

Çizmet Walkmaxx janë ato që ju duhen në këto ditë të ftohta dimri, e veçanërisht në ditë shiu. Këto çizme kanë mbrojtje kundra ujit që këmbët tuaja të qëndrojnë gjithëmonë të thata, shtresë memory në brëndësi për më shumë rehati dhe sigurisht hapat tuaj do të jenë të sigurtë falë funksionit i cili nuk lejoj rrëshkitjen. Dhe mbi të gjitha këto çizme janë shumë të bukura dhe të përshtatshme pothuajse për çdo rast.

  • Rezistente ndaj ujit
  • Me push në brëndësi 
  • Shtresë memory
Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni ditët e ftohta të dimrit falë çizmeve Walkmaxx

Zgjedhja e këpucëve është një vendim pak i vështirë dhe për më tepër kur bëhet fjalë për këpucët dimërore të cilat duhet të jenë të ngrohta dhe sigurisht rezistente ndaj ujit. Çizmet Walkmaxx do t'ju ndihmojnë, pasi ato kanë veti shumë të mira të cilat nuk lejojnë depërtimin e ujit dhe këmbët tuaja do të jenë gjithëmonë të thata, në brëndësi ato jane me push dhe do të mbajnë këmbët ngrohtë në ditet e ftohta të dimrit. Kështu do të keni mundësi të shpenzoni më shumë kohë jashtë, dhe të qëndroni aktiv edhe në dimër, apo thjeshtë për të shkuar në punë, pamvarësisht kohës këto çizme janë të përshtatshme për çdo rast.

Të rehatshme dhe plot stil

Çizmet e dimrit për femra Walkmaxx janë një kombinim i linjës comfort dhe sigurisht kanë edhe benefite të tjera të cilat i bejnë këto çizme një ndër më të preferuat për këtë sezon. Shtresë memory në brëndësi për më shumë rehati gjatë gjithë ditës, dhe funksionin i cili nuk lejon rrëshkitjen në pjesën e poshtme të shollës për ecje të sigurtë në çdo moment.

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme gomë PU, najlon
Material: Sholla e brendshme EVA, materila memory
Material: Sholla e jashtëme EVA
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Kafe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star