Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-96%
SKU: 99-1000079179

Çizme të gjata 3.0 Comfort

Përshkrim I shkurtër

Çizmet e reja Walkmaxx Comfort jo vetëm që janë shumë të bukra dhe klas por në të njëjtën kohë janë shumë të ngrohta, të rehatshme dhe kundra ujit. Veçanërisht për ditët e ftohta dhe me shi të dimrit, ato do t'ju mbrojnë pamvarësisht kushteve të motit dhe falë shtresës së poshtme e cila nuk lejon rreshkitjen do t'ju ofrojnë më shumë siguri në çdo hap. Me shtresë memory në brëndësi për më shumë rehati. Ju do të dukeni elegante dhe këmbët tuaja do të jenë të ngrohta në çdo moment.

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Çizme të gjata 3.0 Comfort
Grafiku orientues
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
Më shumë

Çizmet e reja Walkmaxx Comfort jo vetëm që janë shumë të bukra dhe klas por në të njëjtën kohë janë shumë të ngrohta, të rehatshme dhe kundra ujit. Veçanërisht për ditët e ftohta dhe me shi të dimrit, ato do t'ju mbrojnë pamvarësisht kushteve të motit dhe falë shtresës së poshtme e cila nuk lejon rreshkitjen do t'ju ofrojnë më shumë siguri në çdo hap. Me shtresë memory në brëndësi për më shumë rehati. Ju do të dukeni elegante dhe këmbët tuaja do të jenë të ngrohta në çdo moment.

Më shumë
Detajet e produktit

Elegancë dhe rehati në çdo moment

Me çizmet dimërore Walkmaxx Comfort ne ju prezantojmë zgjidhjen perfekte nëse jeni duke kërkuar çizme të cilat të jenë rezistente ndaj ujit, të rehatshme dhe të ngohta për dimër. Ato jane ne ngjyre te zeze dhe kafe, per tu kombinuar lehtesisht me cdo veshje dhe ju do te përjetoni ndjesinë sikur po ecni mbi re, pasi këto çizme kanë:

 • shollë të brëndshme memori,
 • shollë të harkuar e cila jep mbështetjen e duhur për trupin,
 • material pellush i ngrohtë dhe i butë,
 • shtresë e poshtme që nuk lejon rrëshkitjen.

Lexoni më shumë rreth avantazheve për shollën e harkuar

Walkmaxx Comfort Winter Boots Women High 3.0

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Rehati në çdo hap që hidhni

Çizmet dimërore Walkmaxx me shollën e famshme të harkuar e cila do t'ju japë mbështetjen e duhur për këmbët dhe ndihmojnë në reduktimin e dhimbjeve dhe enjtjeve të këmbëve. Kjo do t'ju ndihmojë të qëndroni aktiv më gjatë, pa u shqetësuar për dhimbjet e këmbëve, kyçeve dhe nyjeve.

Dhe për më tepër, shtresa e brëndshme me material memori do të dhurojë ndjesinë sikur po ecni mbi re, dhe ju do të shijoni çdo ditë, nëse po shkoni në punë apo në një shëtitje me miqtë.

Walkmaxx Comfort Winter Boots Women High 3.0
Walkmaxx Comfort Winter Boots Women High 3.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Çizme dimërore të gjata për femra Comfort 3.0

36 24,0
37 24,6
38 25,3
39 26,0
40 26,6
41 27,3
42 28,0

Si te masni numrin e këmbës?

Modele të tjera për femra

Sepse të vishesh në mënyrën e duhur për çdo rast është e rëndësishme, këtu ju mund të shikoni të gjitha modelet për femra.

Kliko këtu për më shumë info

Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme najlon
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR, materiale të tjera
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Kafe

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star