Çizme të shkurtra 3.0 Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-88%

Shiu, bora dhe i ftohti nuk do të jenë më një problem për ju nëse do të vishni çizmet më të reja Walkmaxx Comfort. Rezistente ndaj shiut, të rehatshme dhe të ngrohta. Këto çizme gjithashtu në pjesën e shollës së poshtme kanë material i cili nuk lejon rrëshkitjen, për më shumë siguri në çdo hap që hidhni. Shtresë e brëndshme me material memory për më shumë rehati.

Çizme të shkurtra 3.0 Comfort

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 1,439 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shiu, bora dhe i ftohti nuk do të jenë më një problem për ju nëse do të vishni çizmet më të reja Walkmaxx Comfort. Rezistente ndaj shiut, të rehatshme dhe të ngrohta. Këto çizme gjithashtu në pjesën e shollës së poshtme kanë material i cili nuk lejon rrëshkitjen, për më shumë siguri në çdo hap që hidhni. Shtresë e brëndshme me material memory për më shumë rehati.

Më shumë
Detajet e produktit

Elegancë dhe rehati në çdo moment

Me çizmet dimërore Walkmaxx Comfort ne ju prezantojmë zgjidhjen perfekte nëse jeni duke kërkuar çizme të cilat të jenë rezistente ndaj ujit, të rehatshme dhe të ngohta për dimër. Gjithashtu janë shumë trendi dhe kombinohen mirë me çdo veshje.

Dhe me e mira, ju do te përjetoni ndjesinë sikur po ecni mbi re, pasi këto çizme kanë:

 • shollë të brëndshme memori,
 • shollë të harkuar e cila jep mbështetjen e duhur për trupin,
 • material pellush i ngrohtë dhe i butë,
 • shtresë e poshtme që nuk lejon rrëshkitjen.

Lexoni më shumë rreth avantazheve për shollën e harkuar

Walkmaxx Comfort Winter Boots Women Low 3.0

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Rehati në çdo hap që hidhni

Çizmet dimërore Walkmaxx me shollën e famshme të harkuar e cila do t'ju japë mbështetjen e duhur për këmbët dhe ndihmojnë në reduktimin e dhimbjeve dhe enjtjeve të këmbëve. Kjo do t'ju ndihmojë të qëndroni aktiv më gjatë, pa u shqetësuar për dhimbjet e këmbëve, kyçeve dhe nyjeve.

Tani ju do të jeni në gjëndje të shijoni një shëtitje në qytet apo një xhiro relaksuese në park.

 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Women Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Women Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Women Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Women Low 3.0
 

Numri

Gjatesia e këmbës

(cm)

Çizme dimërore të shkurtra për femra Comfort 3.0

36 24,0
37 24,6
38 25,3
39 26,0
40 26,6
41 27,3
42 28,0

Si te masni numrin e këmbës?

Modele të tjera për femra

Sepse të vishesh në mënyrën e duhur për çdo rast është e rëndësishme, këtu ju mund të shikoni të gjitha modelet për femra.

Kliko këtu për më shumë info

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme najlon
Material: Sholla e brendshme materiale të tjera, materila memory
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Kafe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia