Çizme të shkurtra Comfort 3.0

Photo
Video
-83%

Mbroni këmbët tuaja nga moti i keq dhe i paparashikueshëm, duke veshur çizmet Walkmaxx. Material rezistent ndaj ujit, mbrojtje maksimale për këmbët tuaja. Me shollën e famshme të harkuar, për më shumë rehati dhe hapa të sigurtë në çdo moment. Të përshtatshme për sezonin e ftohtë të dimrit. Të disponueshme në numrat 40-46 dhe ngjyrë të zezë.

Çizme të shkurtra Comfort 3.0

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbroni këmbët tuaja nga moti i keq dhe i paparashikueshëm, duke veshur çizmet Walkmaxx. Material rezistent ndaj ujit, mbrojtje maksimale për këmbët tuaja. Me shollën e famshme të harkuar, për më shumë rehati dhe hapa të sigurtë në çdo moment. Të përshtatshme për sezonin e ftohtë të dimrit. Të disponueshme në numrat 40-46 dhe ngjyrë të zezë.

Më shumë
Detajet e produktit

Çizme të shkurtra për meshkuj

Ditët e ftohta të vjeshtës dhe të dimrit me shi dhe borë nuk mund të kalohen lehtë pa Walkmaxx. Falë mbrojtjes kundra ujit këto çizme do të mbajnë ngrohtë dhe të thata këmbët tuaja.

Ato gjithashtu kanë:

 • material pellushi në pjesen e brëndshme për më shumë ngohtësi pamvarësisht temperaturave të ulta jashtë,
 • me një ngjitese në pjesën sipër kyçit për të qëndruar sa më mirë,
 • sholle e poshtme e cila nuk lejon rreshkitjen për më shumë mbështetje dhe qëndrueshmeri.

Tani ju mund të shijoni ecjen në shi dhe borë, zhyteni në pellgje me ujë me fëmijet tuaj dhe nuk keni pse të shqetësoheni.

Lexoni më shumë rreth avantazheve për shollën e harkuar

Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0 Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Rehati në çdo hap që hidhni

Çizmet dimërore Walkmaxx me shollën e famshme të harkuar e cila do t'ju japë mbështetjen e duhur për këmbët dhe ndihmojnë në reduktimin e dhimbjeve dhe enjtjeve të këmbëve. Kjo do t'ju ndihmojë të qëndroni aktiv më gjatë, pa u shqetësuar për dhimbjet e këmbëve, kyçeve dhe nyjeve.

Tani ju do të jeni në gjëndje të shijoni një shëtitje në qytet apo një xhiro relaksuese në park.

 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Çizme dimërore të shkurtra për meshkuj Comfort 3.0 40 26,8
41 27,5
42 28,1
43 28,8
44 29,5
45 30,1
46 30,8
 

Si te masni numrin e këmbës?

Modele të tjera për meshkuj

Sepse të vishesh në mënyrën e duhur për çdo rast është e rëndësishme, këtu ju mund të shikoni të gjitha modelet për meshkuj.

Kliko këtu për më shumë info

Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme najlon
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme E Zezë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia