Balerina Casual 4.0 Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Balerinat Walkmaxx Comfort Casual, të rehatshme dhe plot sitl, e për tu dukur sa më shik. Me një dizajn të këndshëm, fleksibël dhe me vetëajrosje, shtresë memory në pjesën e shollës për hapa të butë dhe me shollën origjinale të harkuar, këto balerina janë të përshtatshme për çdo rast. 

Balerina Casual 4.0 Comfort

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,398 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Balerinat Walkmaxx Comfort Casual, të rehatshme dhe plot sitl, e për tu dukur sa më shik. Me një dizajn të këndshëm, fleksibël dhe me vetëajrosje, shtresë memory në pjesën e shollës për hapa të butë dhe me shollën origjinale të harkuar, këto balerina janë të përshtatshme për çdo rast. 

Më shumë
Detajet e produktit

Shik, plot stil dhe të rehatshme

Po kërkoni këpucë të rehatshme dhe elegante, nuk keni pse të shqetësoheni, provoni modelin më të ri të Balerinave Walkmaxx, ndjeni rehatinë dhe dukuni elgeante:

 • dizajn i këndshëm dhe më shumë ajrosje
 • shollë e harkuar
 • shtresë memory në pjesën e thembrës për më shumrë rehati dhe butësi
Walkmaxx Ballerinas Casual 4.0 Walkmaxx Ballerinas Casual 4.0 Walkmaxx Ballerinas Casual 4.0 Walkmaxx Ballerinas Casual 4.0

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Ndjehuni mirë me këpucët Walkmaxx

Mbajtja e këpucëve të rehatshme Walkmaxx do të sigurojnë që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës. Falë shollës së harkuar balerinat Walkmaxx, do të përmirësojnë qëndrimin tuaj duke aktivizuar muskujt në mënyrë të natyrshme dhe ju do të dukeni tërheqëse dhe elegante.

Walkmaxx Ballerinas Casual 4.0

Rehati e kombinuar me stilin

Materiali në pjesën e sipërme është i zgjerueshëm, Balerinat Casual Walkmaxx ofrojnë një rehati të paimagjinueshme. Lëkurë PU me shkëlqim, fleksibël dhe të ajrosshme, përshtaten me çdo këmbë, e nderkohe sholla e harkuar lehtëson presionin e ushtruar në pikat kyçe të këmbëve. Dhe qershia mbi tortë është shtresa memory në pjesën e thembrës, që parandalon dhimbjet e këmbëve pas një dite të gjatë pune.

Walkmaxx Ballerinas Casual 4.0

Dizenjuar për tu veshur çdo ditë

Balerinat Walkmaxx Comfort Casual praktike dhe të rehatshme, të përshtatshme për tu veshur çdo ditë për në punë apo edhe për raste të veçanta. Materiale të përzgjedhura me kujdes dhe ngjyra trendi, për tu ndjerë sa më mirë dhe për hapa gjithmonë të sigurtë.

 • Walkmaxx Ballerinas Casual 4.0
 • Walkmaxx Ballerinas Casual 4.0
 • Walkmaxx Ballerinas Casual 4.0
 • Walkmaxx Ballerinas Casual 4.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Balerina Casual 4.0

36 23,9
37 24,6
38 25,2
39 25,9
40 26,6
41 27,2
42 27,9

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme elastike, PU me vrima
Material: Sholla e brendshme materila memory, poliestër tekstil, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Zezë, Rozë, silver
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia