Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
ID: 110066604 SKU: 110066604

Hell për Air Fryer Pro Delimano

Përshkrim I shkurtër

Piqni në Air Fryer shishqebap të shijshëm me ndihmën e hellit me material çelik inox. Perfekte për piknik në natyrë ose një drekë të shijshme kudo pavarësisht kohës dhe sezonit. Paketimi përfshin 4 copë. Mund të lahet në lavastovilje.

1,290 Lekë
Hell për Air Fryer Pro Delimano
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Piqni në Air Fryer shishqebap të shijshëm me ndihmën e hellit me material çelik inox. Perfekte për piknik në natyrë ose një drekë të shijshme kudo pavarësisht kohës dhe sezonit. Paketimi përfshin 4 copë. Mund të lahet në lavastovilje.

Më shumë
Detajet e produktit

Mish në hell, me pak yndyrë në Air Fryer

Sillni piknikun e verës në kuzhinën tuaj me ndihmën e fritezes me ajer Delimano Air Fryer! Tani mund të përgatisni skara të shijshme dhe shishqebap sa herë që dëshironi - gjithçka që ju nevojitet është ky aksesore nga Delimano. Ky aksesor i Air Fryer është mjeti më i mirë për përgatitjen e mishit ne hell ashtu si në piknik, por shumë më i shëndetshëm - pa yndyrna shtesë.

Eksperimentoni dhe shtojini më shumë shije duke e kombinuar me erëza

Ky aksesorë për përgatitjen e shishqebapeve ju jep lirinë për të eksperimentuar me një sërë teknikash të gatimit të Barbecue. Pregatisni shishqebapet tuaj të shijshëm duke vendosur 4 hella metalikë në raftin e pjekjes brenda fritezes me ajer. Kombinoni mishin me perime, shtoni disa ereza, skuqni pak djathë ose bëni ëmbëlsira, siç janë ananasi i pjekur në skarë ose piqni pjeshkë. Qarkullimi i ajrit të nxehtë do të sigurohet që të gjithë ushqimet në hell të jenë pjekur në mënyrë të barabartë.

Shishqebap dhe pjatë e dytë të gatuara në të njëjtën kohë

Ky aksesorë ju lejon të provoni receta të gjithanshme të pjekura në fritezë me ajër. Maksimizoni sipërfaqen e gatimit të ushqimit, përdorni zgarën për shishqebap në shtresën e sipërme dhe ushqime të tjera në shtresën e poshtme.

Lehtësi në përdorim dhe larje

Dorezat e gjata të shkopave te shishqebapeve e bëjnë më të sigurt dhe më të lehtë kthimin dhe shërbimin e tyre. Skaji i raftit është i lëmuar në një sipërfaqe të lëmuar pa njollë të ashpër, mbron duart tuaja gjatë larjes ose mbajtjes. Vijat paralele të dendura parandalojnë rënien e ushqimit.

Informacione Teknike:

  • Përmasa: 18,2 x 13,1 x 6,6 cm
  • Gjatësia: 16 cm
  • 4 Shkopa shishqepabi
  • Cilësi e lartë çelik inox
  • Lahen në lavastovilje

SHËNIM: Ky aksesorë përshtatet në të dy fritezat me ajer Air Fryer Pro (ID 110064969, 110064493), por nuk përshtatet me modelin e vjetër të Air Fryer (e zezë 110016408, e kuqe 110037883 & e bardhë 110051936).

Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Funksione Shtesë 4 skewers in pack
Pesha 0,13/0,14kg
Përmasat 18x13,1x6,6cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star