Shake It 5in1 Delimano Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Brava Shake it 5në1 një pajisje shumë e përdorshme në çdo kuzhinë. Mund të përdoret si një shtrydhëse, për të prerë në feta, përzjerëse, rende dhe grirëse dhe të gjitha të kombinuara në një pajisje të vetme. Të gjithë aksesorët mund të futen brënda gotës për më shumë lehtësi dhe prakticietet.

Shake It 5in1 Delimano Brava
1,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Brava Shake it 5në1 një pajisje shumë e përdorshme në çdo kuzhinë. Mund të përdoret si një shtrydhëse, për të prerë në feta, përzjerëse, rende dhe grirëse dhe të gjitha të kombinuara në një pajisje të vetme. Të gjithë aksesorët mund të futen brënda gotës për më shumë lehtësi dhe prakticietet.

Më shumë
Detajet e produktit

Një pajisje e vetme për një jetë të shëndetshme Brava Shake-it 5në1!

 • Shtrydhëse: Ideale për lëngje të freskëta.

 • Përzjerëse: Për salca të ndryshme
 • Grirëse në formë spirale: Për të prerë në forma ushqime të ndryshme
 • Rende: për të grirë ushqimet shpejt dhe thjeshtë.
 • Gotë matëse me kapak për të ruajtur freskinë
 • Furçë pastruese
 • Të gjitha pjesët janë të ndara, për më shumë lehtësi në pastrim, ato mund të lahen edhe në lavastovilje.

  Jeni të lodhur nga prerja e frutave dhe zarzavateve me thikë? Prerësja juaj nuk punon siç duhet? Dëshironi të prisni në forma apo të shtrydhni agrumet? Ju prezantojmë produktin e duhur për ju, i cili do t'ju rikthejë kënaqësinë për të gatuar.

  E lehtë dhe praktike, grirësja manuale e cila mund të përdoret për të prerë në feta perimet. Prerësja ka një mbrojtëse për gishtat kështu ju nuk keni pse të shqetësoheni pasi është shumë e sigurtë në përdorim. Lehtësi në larje.

  Frutat dhe perimet, përbërësit për një jetë sa më të shëndetshme. Ju mund të pregatisni lëngje të freskëta në çdo moment të ditës. Shumë e thjeshtë në përdorim dhe pastrim.

  Pregatisni vakte të shijshme: Sallata të ndryshme, spageti, ushqim vegan, lëngje, koktejle, ju mund të pregatisni çfarë të dëshironi. Një nga karakteristikat e kësaj pajisje është se thika e saj nuk ndryshket, kështu që mund ta përdorni për një kohë të gjatë.

  Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

  Si e vlerësoni këtë Produkt? *

  1 1 yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star