Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-40%
ID: 110069940 SKU: 110069940

Çajnik Dolcevita Delimano

Përshkrim I shkurtër

Praktik, i këndshëm dhe super i shpejtë – ngrohës uji dhe çajnik prej çeliku inox është mjeti juaj i përshtatshëm për dozën tuaj të mëngjesit të kafesë ose çajit – dhe është i mbushur me veçori që të mund të shijoni një pije më të mirë. Me fuqi 2200 W mund të vlojë deri në 1,7 litra ujë, ndërsa hapja automatike lejon mbushjen e lehtë përmes hapjes së gjerë në pjesën e sipërme. Me grykë me filtër dhe bazë të lëvizshme 360 gradë pa kabllo. 

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,994 Lekë

Çajnik Dolcevita Delimano
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Praktik, i këndshëm dhe super i shpejtë – ngrohës uji dhe çajnik prej çeliku inox është mjeti juaj i përshtatshëm për dozën tuaj të mëngjesit të kafesë ose çajit – dhe është i mbushur me veçori që të mund të shijoni një pije më të mirë. Me fuqi 2200 W mund të vlojë deri në 1,7 litra ujë, ndërsa hapja automatike lejon mbushjen e lehtë përmes hapjes së gjerë në pjesën e sipërme. Me grykë me filtër dhe bazë të lëvizshme 360 gradë pa kabllo. 

Më shumë
Detajet e produktit

Një pjesë thelbësore e çdo kuzhine: Super i shpejtë

Mos prisni vetëm që çajniku të vlojë ujin, sillni pak magji në kohën e pushimit dhe çlodhjes kur pini kafe ose çaj, me ngrohësin e ujit Delimano Dolcevita inox. Ky çajnik tërheqës dhe kompakt, i hijshëm është bërë për të stiluar kuzhinën tuaj me tërheqjen e tij, ndërsa jep ujë të vluar në filxhanin tuaj të çajit me shpejtësi.

2200W dhe 1.7 litra kapacitet

Ngrohësi i ujit Delimano Dolcevita është vërtet efikas me fuqi 2200 W për rezultate super të shpejta. Thjesht mbusheni me ujë, shtypni butonin dhe shikoni se sa shpejt do të jetë pija juaj e nxehtë në filxhanin tuaj! Është edhe më i shpejtë se një mikrovalë dhe padyshim shumë më i shpejtë se një sobë.

Me kapacitet 1.7 litra, kështu që mund të ngrohni paraprakisht shumë ujë për gatimin më të shpejtë të makaronave, patateve, vezëve dhe çdo pjate tjetër që kërkon ujë të valuar.

Kombinim prej çeliku inox dhe i zi – stil që nuk do të kalojë pa u vënë re

Një pjesë thelbësore e kuzhinës siç mund të jetë, por nuk ka nevojë që ngohësi i ujit të jetë thjesht funksional. Me një trup të mrekullueshëm prej çeliku inoks + shtesa të zeza dhe me stil të rrumbullakosur këndshëm, çajniku Dolcevita i Delimano do t'i shtojë një stil bashkëkohor kuzhinës tuaj. Madhësi kompakte nuk do të zërë shumë hapësirë në tavolinën tuaj të punës.

Një sërë karakteristikash për lehtësinë tuaj

Çajniku Delimano Dolcevita është bërë duke pasur parasysh komoditetin tuaj - është higjienik, i lehtë për t'u përdorur dhe më e rëndësishmja, i sigurt.

1. Higjenik

 • Çajnikët janë të përsosur nga pikëpamja higjienike
 • Filtri është i lëvizshëm dhe i lehtë për t'u pastruar
 • Materiali inox ofron një shije të pastër të ujit
 • Filtri i heqshëm i grykës siguron rezultatet më të pastra

2. Lehtësi në përdorim

 • Konstruksion pa tela për komoditet maksimal: pjesa e sipërme ngrihet nga baza me tela për mbushje, derdhje dhe servirje të këndshme
 • Hapje automatike për mbushje të lehtë të ujit
 • Hapje e gjerë për pastrim të lehtë
 • Ka kapak të zi me rrotullim për mbushje ose pastrim të përshtatshëm
 • Baza e energjisë rrotulluese 360 gradë është krijuar për përdorim djathtas dhe majtas dhe me kordon të gjatë që mbështillet mirë në bazën për çdo ruajtje.

3. I sigurtë

 • Mbrojtje nga vlimi i thatë
 • E pajisur me mbyllje automatike
 • Doreza e rehatshme siguron një kapje të sigurt dhe mbetet e ftohtë në prekje
 • Drita treguese tregon kur uji vlon
 • Kapak mbyllës i sigurt

Informacione Teknike:

 • 220V-240V~ 50Hz/60Hz
 • Fuqia 1850-2200W
 • Kapaciteti 1,7 L
 • Fikje automatike
 • Dritë treguese
 • Vënd për mbajtjen e kabullit

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star