Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-75%
ID: 110069112 SKU: 110069112

Kuti për mbjellje Delimano

Përshkrim I shkurtër

Ndriçoni pamjen e hyrjes tuaj ose jepni atë prekjen përfundimtare në oborrin e shtëpisë me Delimano Grow Planter Box. Kjo kuti për mbjellje është bërë për të rritur të gjitha llojet e ushqimeve ose luleve dekorative në ballkonin ose kopshtin tuaj. Përmban 4 rrota për manovrim të thjeshtë, fund të dyfishtë për rezervuarin e ujit dhe prizën e ujit për një ekuilibër perfekt të ujit. 40 x 40 x 25 cm, 23l.

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Kuti për mbjellje Delimano
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Ndriçoni pamjen e hyrjes tuaj ose jepni atë prekjen përfundimtare në oborrin e shtëpisë me Delimano Grow Planter Box. Kjo kuti për mbjellje është bërë për të rritur të gjitha llojet e ushqimeve ose luleve dekorative në ballkonin ose kopshtin tuaj. Përmban 4 rrota për manovrim të thjeshtë, fund të dyfishtë për rezervuarin e ujit dhe prizën e ujit për një ekuilibër perfekt të ujit. 40 x 40 x 25 cm, 23l.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini jetë shtëpisë tuaj dhe rrisni ushqime ose bimë dekorative në këtë kuti mbjellëse elegante

Jepuni luleve, domateve dhe bimëve një vend më të mirë në shtëpi me këtë kuti mbjellëse. E madhe dhe elegante, Delimano Grow Planter Box është bërë për të inkurajuar të gjithë të fillojnë të rrisin ushqimet e tyre në një vend të vogël, edhe në ballkonin e shtëpisë tuaj.

A e dini se domatet, sallata, speci, kungull i njomë, karota, të gjitha llojet e bimëve mund të rriten në ballkonin tuaj? Ju mund të bëni kopshtari në shumë pak hapësirë dhe të merrni ushqim organik 100% të gjithë vetë. Nuk ka nevojë të blini një kopsht të hapur për të rritur ushqimin tuaj - ktheni çdo cep në një kopsht komod dhe kontribuoni në mjedisin e gjelbër urban dhe bëni mirë edhe për planetin.

Grow Planter Box

Avantazhet e përdorimit të saj:

 • Më pak barëra të këqija - kutitë me lule të larta mund të ndihmojnë në mbajtjen e barërave të këqija larg nga bimët tuaja.
 • Stabilitet i mirë - kuti mbajtëse për lule / barishte / perime ka një strukturë uniforme.
 • Ana më e lartë e mbjellësit dhe kapaciteti i madh mundëson rritjen e të korrave që kërkojnë tokë më të thellë (p.sh. perime rrënjësore).
 • Sezoni më i gjatë i rritjes dhe gjendje më e mirë për rritje.
 • Nuk ka më shqetësime në gjunjë dhe në shpinë ndërsa punoni kryesisht në pozicion qëndrimi.
 • Perimet tuaja të rritura në shtëpi janë më të forta, të shëndetshme dhe me vlera më të mira ushqyese.
Grow Planter Box

Rezistente ndaj motit dhe plotësisht e riciklueshme

E përshtatshme për të rregulluar hapësirat brenda vendbanimit tuaj ose jashtë, kjo pjesë është krijuar nga plastika PP që i reziston ndryshkut, insekteve, kalbjes dhe motit pa ndonjë mirëmbajtje, kështu që ju të mund të përqendroheni në kujdesin për bimët tuaja.

Ngjyra e tij neutrale e kafe dhe linjat prej palme kacavjerrëse i japin asaj një ndjesi bashkëkohore. Muret e larta mbrojnë bimët nga kushte të ndryshme të motit dhe sigurojnë më shumë nxehtësi, ndihmojnë për të mbjellat më të mira dhe zgjasin sezonin e rritjes.

Planter Box nga linja Delimano Grow është produkt miqësor me mjedisin pasi kontribuon në vetë-mjaftueshmëri dhe mjedis të gjelbër. Gjithashtu të gjitha pjesët plastike mund të riciklohen plotësisht.

Grow Planter Box

Kapacitet i madh dhe rrota për manovrim të lehtë

Përmasa e saj është 40 x 40 x 25 cm dhe kapacitet 23 litra kështu që mund të bëni plane të mëdha kur mbillni bimët tuaj. Për shkak se është kaq universal, mund të përdoret si në ambiente të brendshme dhe të jashtme. Nëse doni ta lëvizni, nuk kërkohet ngritje e rëndë - 4 rrotat e bëjnë të lehtë manovrimin e saj.

 • Grow Planter Box

  Brënda

 • Grow Planter Box

  Jashtë

Sistem vetë-ujitjes

Me këtë bima juaj nuk do të ketë kurrë etje. Kutia për mbjellje përmban një fund të dyfishtë për rezervuarin e ujit që e mban ujin të ndarë nga dheu në mënyrë që bima të marrë aq ujë sa të jetë e nevojshme.

Në anën tjetër parandalon ujitjen e tepërt ndërsa zgjat lagështinë e dheut.

Në anët e kutise per mbjellje ka priza uji të cilat parandalojnë rrjedhjet nga njëra anë dhe mundësojnë kullimin "sipas kërkesës", kështu që dheu të mbetet i lagur në mënyrë perfekte gjatë gjithë kohës.

Grow Planter Box

Një kuti për mbjellje është Vetëm Një Fillim i Përpjekjes Tuaj për Kopshtarinë

Kutia për mbjellje nga linja Delimano Grow përbëhet nga 1 kuti mbjellëse, por nëse blini dy ose më shumë, mund t'i vendosni së bashku ne formë katrore ose drejtkëndëshe me pllakat e murit në mes.

Kutia për mbjellje nga linja Delimano Grow është e lehtë për tu mbledhur, e fortë me ndërtim elegant dhe e përshtatshme për t’u përdorur, instalimi është shumë i lehtë dhe i shpejtë për disa minuta.

Grow Planter Box

Paketimi përfshin:

 • 1 kuti plastike për mbjellje (e çmontuar)

Informacione teknike:

 • Madhësia: 40 x 40 x25.5 cm
 • Kapaciteti: 23 l
 • Materiali: 85,71% PP Plastikë & 14,29% Rrota Najloni
 • Ngjyra: kafe
Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

Paketimi përfshin:

 • 1 kuti plastike për mbjellje (e çmontuar)

Informacione teknike:

 • Madhësia: 40 x 40 x25.5 cm
 • Kapaciteti: 23 l
 • Materiali: 85,71% PP Plastikë & 14,29% Rrota Najloni
 • Ngjyra: kafe

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star