Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-50%
ID: 110000058 SKU: 110000058

Mikser Dore Delimano Joy

Përshkrim I shkurtër

Mikser dore me 5 nivele të ndryshme shpejtësie do të bëjë punë tuaj në kuzhinë edhe më të thjeshtë. Me një fuqi 150W dhe materiale shumë cilësore, një aksesorë i cili nuk duhet të mungojë në asnjë kuzhinë.

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Mikser Dore Delimano Joy
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Mikser dore me 5 nivele të ndryshme shpejtësie do të bëjë punë tuaj në kuzhinë edhe më të thjeshtë. Me një fuqi 150W dhe materiale shumë cilësore, një aksesorë i cili nuk duhet të mungojë në asnjë kuzhinë.

Më shumë
Detajet e produktit

Mixer Delimano për të gjitha ëmbëlsirat

Jeni duke kërkuar një mikser me funksione bazë por jeni të limituar me hapesirën në kuzhinë?

Mos kërkoni më shumë. Tani ju mund të rrihni vezët dhe të pregatisni brumin e kekut në mënyrë perfekte me mikserin e dorës Delimano Joy. Është e vogël dhe kompakte por shumë e fuqishme për të miksuar të gjithë përbërësit.

Delimano Joy Hand Mixer

5 nivele të ndryshme shpejtësi, për pregatitjen e të gjitha ushqimeve

Mikseri Delimano Joy mund të përzjeje edhe përbërësit më të trashë duke i kthyer në një masë të lëngshme pa kokrriza.

Funksioni i kontrollit të shpejtësisë është i vendosur në pjesën e sipërme të paisjes për më shume lehtësi gjatë përdorimit dhe për të zgjedhur shpejtësinë e duhur për të përziere çdo lloj përberësish.

Delimano Joy Hand Mixer

Përdoreni për të përzjere dhe miksuar:

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Brumin për krepa

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Krem çokollate

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Krem për ëmbëlsira

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Omeleta të shijshme

Rrahëset me material çelik

Mikser Dore Delimano Joy e cila eshte me 2 rrahese me material celik te cilat jane shume cilesore dhe qe i rezistojne kohes. Ato jane shume te sigurta dhe gjate perdorimit ato nuk levizin, keshtu nuk keni pse te shqetesoheni per situata te pakendshm ne kuzhine gjate pregatitjes se brumit apo perzjerjeve te ndryshme.

Dhe eshte shume e lehte per tu pastruar: thjeshte hiqni rraheset nga miskesir dhe mund te lahen me uje te bollshem ose ne lavastovilje.

Delimano Joy Hand Mixer

5 arsye pse duhet të zgjidhni Mikserin Delimano Joy

 • Mikser dore kompakte
 • Fuqi 150W, konsumon pak energji
 • Buton për njerrjen e rrahëseve dhe funksion sigurie kur është në punë
 • 5 nivele të ndryshme shpejtësie për lloje të ndryshme ushqimesh
 • Lehtësi për të hequr dhe vendosur rrahëset e çelikut
Delimano Joy Hand Mixer
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Add Info 150W
220-240V
Materiali Çelik inoks

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star