Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
ID: 110034277 SKU: 110034277

Aksesorë për robot kuzhine për mishin & salçiçe Delimano

Përshkrim I shkurtër

Ktheni robotin e kuzhinës në një grirëse mishi falë aksesorëve për grirje. Seti i aksesorëve përfshin 3 disqe për grirje: të imët, të mesme dhe të trashë. Aksesorët mblidhen sëbashku dhe nuk zënë shumë hapësirë.

5,990 Lekë
Aksesorë për robot kuzhine për mishin & salçiçe Delimano
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Ktheni robotin e kuzhinës në një grirëse mishi falë aksesorëve për grirje. Seti i aksesorëve përfshin 3 disqe për grirje: të imët, të mesme dhe të trashë. Aksesorët mblidhen sëbashku dhe nuk zënë shumë hapësirë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ktheni robotin e kuzhinës në një makineri për grirjen e mishit

Një set me aksesorë për robotin e kuzhinës falë të cilave ju mund të grini mishin dhe të pregatisni salçiçe. Ktheni robotin e kuzhinës në një makineri për grirjen e mishit me setin e aksesorëve. Gjithashtu mund të pregatisni sipas dëshirës edhe salçiçe. 

Për mish të grirë & salçiçe

Seti i robotit të kuzhinës për griren e mishit dhe pregatitjen e salçiçeve përmban kokën metalik me tre disqe për grirje- të imët, të mesëm dhe të trashë. Një pjesë tjetër e setit është edhe aksesori për pregatitjen e salçiçeve, të cilën e grumbulloni lehtësisht në kokën e grirëses dhe filloni menjëherë të mbushni salçiçe shtëpie. 

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star