Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
ID: 110034284 SKU: 110034284

Rende & prerëse aksesorë për robotin e kuzhinës Delimano

Përshkrim I shkurtër

Një aksesorë opsional për të prerë në feta dhe për grirje i cili përdoret me robotin e kuzhinës. Me kokë plastike dhe shtytëse, me tre koka çeliku inox për grirje, grimcim të imët dhe prerje në feta.

3,790 Lekë
Rende & prerëse aksesorë për robotin e kuzhinës Delimano
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Një aksesorë opsional për të prerë në feta dhe për grirje i cili përdoret me robotin e kuzhinës. Me kokë plastike dhe shtytëse, me tre koka çeliku inox për grirje, grimcim të imët dhe prerje në feta.

Më shumë
Detajet e produktit

Prerje e shpejtë në feta perfekte në çdo kohë!

Në vend që të blini një prerëse elektrike ose rende, azhurnoni robotin tuaj të kuzhinës Delimano me aksesorin rende & prerëse! Mblidhet lehtë do tju ndihmojë për përpunimin e pothuajse të gjitha llojeve të frutave, perimeve dhe madje edhe më shumë.

Super sallata në kuzhinën tuaj

Seti ka tre kone çeliku të pandryshkshëm për t'u zëvendësuar - për prerje, grirjë të trashë dhe grirje/copëtim të imët. Seti do të jetë i dobishëm në çdo kohë kur ju do të përgatisni sallata të freskëta, fruta ose perimeve të freskëta nga kopshti juaj, copa arrash ose çokollatë për pjekje dhe madje edhe djathë dhe më shumë! Për të mbajtur gishtat tuaj të sigurt, kompleti përfshin gjithashtu një shtytës plastik praktik.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star