Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%
ID: 110024520 SKU: 110024520

Tenxhere Slow cooker me 20 funksione Delimano

Përshkrim I shkurtër

Gjithçka që ju duhet për të pregatitur vakte të shijshme dhe të shëndetshme, shumë e thjeshtë në përdorim. Me 20 programe të para-programuara, funksion për të ruajtur nxehtësinë dhe funksion për pregatitjen e kosit. Kapaciteti 5 litra dhe fuqia 900 Wat.

Çmimi: 12,990 Lekë


Oferta: 6,495 Lekë

Tenxhere Slow cooker me 20 funksione Delimano
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
Më shumë

Gjithçka që ju duhet për të pregatitur vakte të shijshme dhe të shëndetshme, shumë e thjeshtë në përdorim. Me 20 programe të para-programuara, funksion për të ruajtur nxehtësinë dhe funksion për pregatitjen e kosit. Kapaciteti 5 litra dhe fuqia 900 Wat.

Më shumë
Detajet e produktit

Shefi juaj personal

Tenxherja Multicooker 20 në 1 gatuan për ju, është shumë e thjeshtë në përdorim, gjithashtu mund të përdoret edhe për të ngrohur ushqimin. Ju do të gatuani 50% me shpejt në krahasim me tenxheret e tjera të zakonshme. Ekrani është me prekje, kështu ju do të gatuani thjeshtë duke shtypur vetëm një buton. Gatuani shëndetshëm me ndihmën e kësaj tenxhere e cila është shumë praktike. Ajo shkon përtej tenxhereve të zakonshme, tiganeve edhe tenxhereve per gatim te avashte për t'ju ndihmuar të përgatisni ushqim të gatuar në shtëpi e të shëndetshëm

Delimano Multifresh Multicooker 20in1

Gatimi nuk ka qënë asnjëherë kaq i thjeshtë!

Multicooker 20në1 ka 20 programe të ndryshme gatimi. Të gjithë janë të para-programuar për të ofruar rezultate fantastike në gatim. Gjithashtu falë funksionin gatuaj më vonë, ju do ta gjeni gjëllën gati kur të ktheheni në shtëpi, pra është njësoj sikur të keni një shef personal. Një funksion tjetër shumë i mirë është edhe funksioni për të ruajtur ushqimin të ngrohtë. Ajo nuk do ta gatuaj më shumë seç duhet, thjeshtë do të ruaj nxehtësinë dhe ju mund ta servirni të ngrohtë në çdo moment. Tenxherja 20në1 ka edhe disa aksesore te cilat do tju ndihmojne te gatuani.

Delimano Multifresh Multicooker 20in1

Pregatisni një shumëllojshmëri vaktesh

Shkon përtej tenxhereve të zakonshme, tiganeve edhe tenxhereve per gatim te avashte për t'ju ndihmuar të përgatisni ushqim të gatuar në shtëpi e të shëndetshëm, qe të gjithë do ta pëlqejnë. Me 20 programe të cilat ju mund të

 • pregatisni mish ose perime,
 • gatuani me avull, tiganisni ose gatim i avashtë,
 • pregatisni pilaf, bizele, fasule,
 • supa të shijshme ose gjellëra të ndryshme,
 • pregatisni drithra,
 • kos dhe recel.
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Supe kremoze
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Hamburger te shijshem
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Pilaf
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Kos te fresket
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Gatime te vecanta
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Gatime deti
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Embelsira
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Perime

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star