Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
SKU: 99-1000198627

Tigan për skuqje Stone Legend Classic Delimano

Përshkrim I shkurtër

Perfekt për të pregatitur mëngjesin tuaj, tigani Stone Legend Classic është prodhuar duke përdorur materiale të cilësisë më të lartë, nje tigan me siperfaqe jo. Bërë me 8 shtresa çelik karboni, smalt dhe veshje jo-ngjitëse Quantanium, ky tigan do të jetë më i mirë për një pjatë perfekte dhe të shijshme. Përmasat: 24 & 28cm.

2,190 Lekë
Tigan për skuqje Stone Legend Classic Delimano
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Perfekt për të pregatitur mëngjesin tuaj, tigani Stone Legend Classic është prodhuar duke përdorur materiale të cilësisë më të lartë, nje tigan me siperfaqe jo. Bërë me 8 shtresa çelik karboni, smalt dhe veshje jo-ngjitëse Quantanium, ky tigan do të jetë më i mirë për një pjatë perfekte dhe të shijshme. Përmasat: 24 & 28cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Njihuni me tiganin me 8 shtresa, shoku juaj më i mirë në kuzhinë

5 shtresa Quantanium jo-ngjitës dhe 3 shtresa çelik karboni dhe kombinimi smalt për ngrohje efikase dhe të barabartë, Tigani Delimano Stone Legend Classic është krijuar për të gatuar vazhdimisht dhe të duket fantastik në sobën tuaj. Edhe peshku gatuhet në mënyrë të përsosur, pa ngjitje, falë përmasës së tij mund të pregatisni edhe petulla perfekt.

Tigani Stone Legend Classic është në dispozicion në dy përmasa - 24 dhe 28 cm.

Linja e RE, Tani e Përmirësuar dhe ne Ngjyre të Kuqe

Tigani Delimano Stone Legend Classic është pjesë e linjës së re të enëve të gatimit nga familja Delimano - Delimano Stone Legend Classic. Kjo linjë enësh gatimi ka përdorur një sistem të shkëlqyeshëm të zgjuar të shtresave të trefishta prej çeliku karboni dhe kombinimit të bazës së smaltit për të mbajtur tiganët e tyre në gjendje perfekte pa marrë parasysh nese perdorni aksesore metali ose druri. Në pjesen e siperme ka një veshje jo-ngjitëse Whitford QuanTanium jo-ngjitëse - efikase dhe e qëndrueshme, por pa kimikate; tjetra, një shtesë e grimcave të gurit dhe titanit brenda - mbrojtje e fortë për sipërfaqen e enës.

Çfarë e bën Quantanium kaq të veçantë?

Veshja e Quantaniumështë një nga veshjet më inovative dhe moderne në treg, por rrënjët e saj vijnë nga një teknikë gatimi shumë e vjetër. Quantanium imiton gatimin në gurë të vërtetë, pasi aliazhi përmban grimca të vërteta guri. Grimcat e gurit ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht në mënyrë që lagështia natyrore, vitaminat dhe aroma të qëndrojnë të mbyllura brenda ushqimit. Grimcat e gurit i japin ushqimit shijen tradicionale sikur gjithçka të gatuhej në gurë të vërtetë.

Për të gjitha sobat

Për më shumë lehtësi dhe prakticitet të plotë, tigani Delimano Stone Legend Classic mund të përdoret në të gjitha sobat, përfshirë induksionin dhe mund të lahet edhe në lavastovilje.

100% sipërfaqe jo ngjitëse për lehtësi në larje

Kurrë me mos luftoni me ushqime të djegura - me tiganin Stone Legend Classic, të gjithë ushqimet thjesht do të rrëshqasin nga sipërfaqja. Ju mund të gatuani me sasi minimale të vajit, dhe sipërfaqja jo-ngjitëse do të sigurohet që ushqimi juaj të mos ngjitet kurrë. Pas gatimit, thjesht vendoseni në lavastovilje ose lajeni me ujë të nxehtë dhe detergjent.

Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Kapaciteti 1,8l, 2,5l
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali Çelik karboni, enamel
Materiali bazë Çelik
Materiali i brendshëm gur quantanium
Përmasat 24cm, 28cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star