Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-67%
ID: 110063808 SKU: 110063808

Jastëk Anatomik Black Diamond

Përshkrim I shkurtër

Merrni mbështetjen që ju duhet dhe përshtatjen optimale të shtyllës kurrizore, qafës, shpatulla dhe shpinës më jastëkun e rehatshme Anatomik Dormeo Black Diamond. Me bazën me material memory 100%, jastëku gjithashtu përmirësohet edhe me një shtresë të sfungjerit revolucionare graphene për një komoditet të shtuar. Një rrjetë AirX siguron një ajrosje me te mire, per freski dhe të thatësi, ndërsa trajtim CleanEffect parandalon bakteret dhe aromat.

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 2,000 Lekë

Jastëk Anatomik Black Diamond
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
Më shumë

Merrni mbështetjen që ju duhet dhe përshtatjen optimale të shtyllës kurrizore, qafës, shpatulla dhe shpinës më jastëkun e rehatshme Anatomik Dormeo Black Diamond. Me bazën me material memory 100%, jastëku gjithashtu përmirësohet edhe me një shtresë të sfungjerit revolucionare graphene për një komoditet të shtuar. Një rrjetë AirX siguron një ajrosje me te mire, per freski dhe të thatësi, ndërsa trajtim CleanEffect parandalon bakteret dhe aromat.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati për kokën dhe mbështetja e duhur për shtyllën kurrizore

Një jastëk duhet të jetë më shumë sesa thjesht një vend për të mbështetur kokën. Duhet të ketë komoditetin dhe mbështetjen e nevojshme për të siguruar mbështetjen e duhur për qafë, shpatullat dhe shpinën, kështu që të zgjoheni të freskët, pa dhimbje dhe të ndiheni më mirë se kurrë.

Një jastëk që ndryshon për tu përshtatur

Jastëku Anatomik Dormeo Black Diamond bazohet në përvojën pothuajse dy dekadash në zhvillimin e produkteve më të mira për një gjumë të mirë. Ai punon me trupin tuaj për të siguruar amortizimin aty ku ju nevojitet, duke marrë formën e kontureve të trupit tuaj në momentin që ju mbështeteni.

Rehati dhe freski

Jastëku kombinon 4 nga risitë tona të gjumit për të sjellë rehati maksimale dhe mbështetje të personalizuar:

  • Materiali bazë i jastëkut është 100% memori, që përshtatet me trupin tuaj dhe siguron mbështetjen e fortë për qafën, shpatullat dhe shpinë tuaj.
  • Një shtresë prej 1cm e materialit tonë revolucionare memori grafene, ofron akoma më shumë komoditet. Krijon një sipërfaqe ultra të ajrosshme që heq nxehtësinë, duke ju mbajtur të freskët gjatë gjumit dhe parandalon elektricitetin statik.
  • Jastëku është mbështjellë më pas me rrjetën AirX System për qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, për të ofruar një mjedis të freskët dhe të thatë për gjumë, gjatë gjithë vitit.
  • Jastëku përfundon me trajtimin CleanEffect, i cili parandalon irritimin dhe alergjitë duke eleminuar bakteret, marimangat dhe aromat. Mbulesa është gjithashtu e lëvizshme dhe e lahet, për higjienë shtesë.

Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond

Jastëku ka një pamjë tërheqëse dhe një dizajn të këndshëm, përmasa është 30x50cm. Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond, ju mund të kompletoni dhomen tuaj edhe me aksesoret e tjerë të këtij koleksioni si jastëk, mbulesa, çarçaf, peshqir, abazhur me prekjes dhe shumë më tepër, duke sjellë stili dhe komoditeti në shtëpinë tuaj.

Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Bërthama 100% memory foam, Graphene memory foam
Forma e jastëkut Anatomik
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% PES knit fabric with SANITIZED TH27-24+PM
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 30x50cm
lahet vetëm mbulesa me 60 °c

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star