Seti i këllëfëve Ethnic II Dormeo

Photo
Video

Freskoni dhomën tuaj të gjumit me këtë set cilësor me material pambuk, plotësisht natyror me endje të butë të satenit, për rehati maksimale ndaj lëkurës. Zgjidhni një nga modelet për të shprehur stilin tuaj dhe për të kthyer dhomën në një oaz qetësie, për gjumë të thellë dhe të qetë. Mund të lahet edhe në lavatriçe. Këllëfi i jorganit është në përmasë 140x200cm me 1 jastëk 50x70cm dhe seti dopjo 200x200cm me 2 këllëf jastëku.

Seti i këllëfëve Ethnic II Dormeo
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Freskoni dhomën tuaj të gjumit me këtë set cilësor me material pambuk, plotësisht natyror me endje të butë të satenit, për rehati maksimale ndaj lëkurës. Zgjidhni një nga modelet për të shprehur stilin tuaj dhe për të kthyer dhomën në një oaz qetësie, për gjumë të thellë dhe të qetë. Mund të lahet edhe në lavatriçe. Këllëfi i jorganit është në përmasë 140x200cm me 1 jastëk 50x70cm dhe seti dopjo 200x200cm me 2 këllëf jastëku.

Më shumë
Detajet e produktit

Rifreskoni dhomën tuaj të gjumit me modelet e reja të seteve të këllëfëve

Jepini një pamje tjetër dhomës tuaj të gjumit, një pamje bashkëkohore me një set të ri këllëfësh, zgjidhni një nga modelet mahnitëse që vendosin një kthesë moderne në trashëgiminë evropiane. Çdo këllëf jastëku dhe këllëf jorgani është me material prej pambuku për rehati dhe për tu kujdesur me lehtë, për shumë vite gjumë të qetë dhe ëndrra të qeta.

Dormeo Ethnic II Bedding Set

4-në-1

Këllëfi i jorganit dhe këllëfët e jastëkut secila kanë një model elegant në njërën anë, dhe një ngjyrësh nga ana tjetër. Kombinojini dhe përshtatini për të krijuar pamje të reja, me deri në 4 kombinime të ndryshme për t'i mbajtur gjërat të freskëta në dhomën e gjumit.

Dormeo Ethnic II Bedding Set Dormeo Ethnic II Bedding Set Dormeo Ethnic II Bedding Set Dormeo Ethnic II Bedding Set

Materiale natyrale për më shumë rehati

Kellefi i jorgani dhe jastëkut janë me material 100% natyrale, dhe nuk permbajne sintetike dhe vaj, pambuku eshte i bute ne prekje, i lehte dhe ajroset lehtesisht. Ka aftësi të larta thithëse dhe është një përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të ruani freskinë në verë dhe ngrohtësinë në dimër. Lahet në lavatriçe, kompleti do të duket i shkëlqyeshëm për vite me radhë dhe do të bëhet më i butë.

E endur me material sateen për të shtuar edhe më shumë butësinë

Këto komplete janë bërë në Turqi dhe Pakistan, ku pambuku është rritur për shekuj me radhë dhe është endur në tekstile të imëta që bëhen më të buta, më të rehatshme me kalimin e kohës. Përdorimi i një endje të satenit shton luksin, duke e bërë pambukun më të butë sesa me një endje të zakonshme.

Tre stile te ndryshme për dhomën tuaj të gjumit

Gama e koleksionit Dormeo Ethnic II është e frymëzuar nga trashëgimia e Evropës Lindore, Qendrore dhe Veriore, duke kombinuar komoditetin e traditës me një stil të pastër dhe modern që do të transformojë menjëherë çdo dhomë gjumi në zemrën e një shtëpie të dashur:

MODERN, me një kthesë moderne në një stil klasik

  • Dormeo Ethnic II Bedding Set
  • Dormeo Ethnic II Bedding Set

LULE, një dizajn i këndshën

  • Dormeo Ethnic II Bedding Set
  • Dormeo Ethnic II Bedding Set

NATIVE, një model i bukur që sjell kujtimet e trashëgimisë në shtëpinë tuaj

  • Dormeo Ethnic II Bedding Set
  • Dormeo Ethnic II Bedding Set

Përmasat

Setet e këllëfëve vijnë në dy madhësi, këllëf jorgani 140x200cm me 1 këllëf jastëku 50x70cm, dhe një këllëf jorgani 200x200cm me 2 këllëf jastëku.

Dormeo Ethnic II Bedding Set

Shikoni edhe produkte të tjera nga koleksioni Etnik

Ndryshoni modelin e dhomës tuaj të gjumit me këtë komplet të ri dhe elegant, një nga modelet me mbresëlënëse, secili ofron 4 kombinime të ndryshme, modele të frymëzuara nga trashëgimia jonë evropiane.

Kliko këtu për më shumë

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 140x200cm, 200x200cm
Materiali 100% cotton, pambuk saten
Programi Dormeo Fjetja
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia