Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Anatomik Mirëmengjes Dormeo

Photo
Video

Formë anatomike, një jastëk i cili përshatatet në mënyre perfekte me konturet e kokës dhe qafës. Ideal për personat që flenë anash ose me shpine.

 • Dizajn tërheqës
 • 3 ngjyra: e verdhë, lejla dhe krem
 • Mbulesa e jastëkut lahet në 40°C
 • Përmasa 30x50 cm
Jastëk Anatomik Mirëmengjes Dormeo
Nga 4.490 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Formë anatomike, një jastëk i cili përshatatet në mënyre perfekte me konturet e kokës dhe qafës. Ideal për personat që flenë anash ose me shpine.

 • Dizajn tërheqës
 • 3 ngjyra: e verdhë, lejla dhe krem
 • Mbulesa e jastëkut lahet në 40°C
 • Përmasa 30x50 cm
Më shumë
Detajet e produktit

Jastëk mbështetës me një dizajn tërheqës

Jastëku mirëmëngjes është dizenjuar në formë anatomike dhe i përbërë nga material memory. Një material i cili përshtatet lehtë, duke krijuar mbështetjen e duhur për qafën, shpinën, dhe kokën gjatë gjumit, e sigurisht për të ofruar sa më shumë rehati e relaks.

Jastëku do të ofrojë mbështejten e duhur pa ushtruar presion në muskuje apo në kocka. Ky jastëk do t'ju ofrojë një ambjent të freskët dhe të pastër gjumi. 

Pjesa e sipërme dhe e poshtme e jastëku është me ngjyra dhe ka nje material shumë të këndshëm.

I disponueshem në tre kombinime të këndshme ngjyrash: I Verdhe, Lejla dhe Krem.

Jastëku anatomik mirëmëngjes është i përshtatshëm për personat të cilët flenë me shpine dhe anash.

Lehtësi në mirëmbajtje

Jastëku anatomik mirëmëngjes ka këllëf me zinxhir i cili mund të hiqet dhe mund të lahet në lavatriçe me 40°C.

Pse duhet të zgjidhni këtë jastëk:

 • jastëk mbështetës i cili siguron mbështetjen e duhur për shpinën
 • dizajn tërheqës - pjesa e sipërme dhe e poshtme me ngjyra, pjesët anësore me ngjyrë neutrale
 • lehtësi në pastrim – mbulesa lahet në lavatriçe me 40°C dhe thahet shpejt
 • i përshtatshëm për personat që flenë me shpinë dhe anash  
 • mund të përdoret gjatë gjithë vitit
 • i disponueshëm në 3 ngjyra: e verdhë, lejla dhe krem
Të dhëna teknike
Bërthama 100% viscoelastic PU foam (memory foam)
Forma e jastëkut anatomik
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Outcover fabric: 100% polyester (microfibre) 100gsm
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 30X50
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star