Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan me 2 shtresa + Qese me vakum Dormeo Aloe Vera

Photo
Video
-20%

Jorgani Aloe Vera me dy shtresa i cili përbëhet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një i hollë që përdoret për verë, dhe jorgani i trashë i cili mund të përdoret për sezonin e ftohtë të dimrit. Jorgani është shumë i butë, i ngrohtë dhe me material i cili ajroset shpejt. Lahet në lavatriçe me 60°C. Rekomandohet për lëkura të ndjeshme. 2 përmasa të disponueshme: 140x200cm dhe  200x200 cm.

Jorgan me 2 shtresa + Qese me vakum Dormeo Aloe Vera

Çmimi: 9.990 Lekë


Oferta: 7.992 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani Aloe Vera me dy shtresa i cili përbëhet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një i hollë që përdoret për verë, dhe jorgani i trashë i cili mund të përdoret për sezonin e ftohtë të dimrit. Jorgani është shumë i butë, i ngrohtë dhe me material i cili ajroset shpejt. Lahet në lavatriçe me 60°C. Rekomandohet për lëkura të ndjeshme. 2 përmasa të disponueshme: 140x200cm dhe  200x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jorgani me 2 shtresa ALOE VERA V3,  ka mbulesën e sipërme me Aloe Vera dhe për këtë arsye është jashtëzakonisht i butë dhe i ngjeshur. Aloe Vera e bën ndjesinë më të veçantë kur konvertohet me butësinë - duke ju shtuar mirëqënien. Aloe VeraAloe Vera është e njohur për vetitë e saj shëruese natyrore, që përmban më shumë se 160 komponime biologjike, mbron dhe rigjeneron lëkurën - rekomandohet për lëkurë të ndjeshme dhe skuqje.Trajtimi Aloe Vera rigjeneron pëlhura, duke u dhënë atyre butësi, bukuri dhe qetësi duke e bërë mjedisin ku ju flini nje kontakt të veçantë natyror dhe të butë.Mikrofibrat e avancuara Wellsleep®

Jorgani i dyfishtë Aloe Vera është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® të cilat sigurojnë që jorgani të jetë plotësisht i ajrosshëm dhe i ngrohtë. E gjithë kjo në sajë të butësisë ekstreme të materialeve të përdorura. Struktura e tyre unike krijon xhepa që shtojnë vëllim shtesë për jorganin tuaj.

Fibra Mëndafshi

Plotësimi i jorganit të dyfishtë Aloe Vera V3 përmban jo vetëm mikrofibra të avancuara Wellsleep® por edhe fibra mëndafshi. Këto fibra ju japin butësi dhe rehati gjithashtu kanë veti të shkëlqyera termoregulacioni dhe bëjnë manaxhimin e lagështirës.

Jorgani me 2 shtresa Aloe Vera është i përbërë nga dy jorganë. Ju mund ta përdorni një në verë dhe stinët kalimtare ose ti bashkoni sëbashku për më shumë ngrohtësi gjatë sezonit të dimrit.

Jorgani i dyfishtë Aloe Vera është i disponueshëm në dy përmasa: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Përmirësimet e reja për linjën Aloe Vera V3:

1.    Logo Dormeo e stampuar në të.

2.  Paketim i ri - qese vakumi e ripërdorshme

Qesja me vakum Aloe Vera V3 është e ripërdorshme në mënyrë që konsumatori të mund të përfitojë prej saj. Ky paketim është unik dhe përfitim i madh për konsumatorët Dormeo.

Informacione Shtesë
  • Jorgani Aloe Vera ofron butësi të veçantë dhe siguron një mjedis gjumi të freskët dhe të thatë.
  • Pëlhurë me ngjyrë natyrale, pa përdorim kimikatesh për zbardhje, pëlhurë ekologjike miqësore.
  • Jorgani është i mbushur me mikrofibra të avancuara wellsleep.
  • Dy jorganë: më vete në verë dhe sëbashku në sezonin e dimrit.
  • Lahet në lavatriçe në 60°C.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Mbushja e mbulesës: 100% poliestër (mikrofibra softdream) me trajtim Aloe Vera
Mbushja 50% viskoz / 50% poliestër (mikrofibra Wellsleep®), 150gsm & 250 gsm
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 140x200cm, 200x200cm
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 4 Vlerësime

5

4 Vlerësime

Produktet 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Klerensz

www.dormeo.hu

30/10/2017

Duhet ta blini
Siper, thjeshte jua rekomandoj. I bute dhe I ngrohte

Andi

www.dormeo.hu

15/12/2016

Per dimer dhe per vere. I lehte, I bute dhe shume I ngrohte.

Elvira

www.dormeo.hu

27/11/2016

Kjo do te jete nata e katert me jorganin aloe vera. Butesia dhe ngrohtesia jane magjike. Jua rekomandoj. Eshte dhurata perfekte per keto festa. Faleminderit

Vica

www.topshop.hu

16/11/2016

Me pelqen shume. Eshte shume e lehte, e bute dhe shume e ngrohte. Dhe duke qene se paloset tani kam dy batanije: nje per dimer nje per vere.

Produktet 4