Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
ID: 110050845 SKU: 110050845

Jastëk Anatomik Lucia Dormeo

Përshkrim I shkurtër

Jastëk anormik Dormeo Lucia është i dizajnuar anatomikisht, në përputhje të plotë me konturet e kokës dhe qafës. Bërë nga 100% material memory që mbështet qëndrimin tuaj gjatë gjumit. 2 lartësi të ndryshme u japin mbështetjen e duhur anatomikisht si atyre që flenë anash ashtu edhe atyre me shpinë. Me trajtim antibakterial, antimikrobik dhe anti pluhur. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.

2,990 Lekë
Jastëk Anatomik Lucia Dormeo
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Jastëk anormik Dormeo Lucia është i dizajnuar anatomikisht, në përputhje të plotë me konturet e kokës dhe qafës. Bërë nga 100% material memory që mbështet qëndrimin tuaj gjatë gjumit. 2 lartësi të ndryshme u japin mbështetjen e duhur anatomikisht si atyre që flenë anash ashtu edhe atyre me shpinë. Me trajtim antibakterial, antimikrobik dhe anti pluhur. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.

Më shumë
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star