Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
SKU: 99-1000155465

Jastëk Klasik Lucia Dormeo

Përshkrim I shkurtër

Jastëk klasik 50x70cm Dormeo Lucia është i butë i mbushur me fibra Wellsleep®, shumë higjenik dhe mbështetës për kokën dhe qafën, i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Mundëson rregullimin e lartësisë dhe është rezistent ndaj shtrirjes dhe tkurrjes. I përshtatshëm për njerëzit që kanë prirje për alergji - lahet plotësisht dhe ka trajtim anti-bakterial Silpure.

Nga 3,390 Lekë Deri në
Jastëk Klasik Lucia Dormeo
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
Më shumë

Jastëk klasik 50x70cm Dormeo Lucia është i butë i mbushur me fibra Wellsleep®, shumë higjenik dhe mbështetës për kokën dhe qafën, i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Mundëson rregullimin e lartësisë dhe është rezistent ndaj shtrirjes dhe tkurrjes. I përshtatshëm për njerëzit që kanë prirje për alergji - lahet plotësisht dhe ka trajtim anti-bakterial Silpure.

Më shumë
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star