Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
ID: 110063564 SKU: 110063564

Abazhur me prekje Lucia V2 Dormeo

Përshkrim I shkurtër

Pasuroni shtëpinë tuaj me një llambë bashkëkohore dhe me stil. Me një prekje të lehtë të bazës së llambës mund të kontrolloni fazat e dritës në 3 mënyra për të personalizuar shkëlqimin e dhomës. I përshtatshëm për ndricimin e ambientit dhe gjithashtu ideal si llambë nate pranë shtratit.

3,490 Lekë
Abazhur me prekje Lucia V2 Dormeo
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Pasuroni shtëpinë tuaj me një llambë bashkëkohore dhe me stil. Me një prekje të lehtë të bazës së llambës mund të kontrolloni fazat e dritës në 3 mënyra për të personalizuar shkëlqimin e dhomës. I përshtatshëm për ndricimin e ambientit dhe gjithashtu ideal si llambë nate pranë shtratit.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star