Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan Dormeo Natura

Photo
Video
-50%

Jorgani Natura është i ngrohtë dhe do t'ju dhurojë gjumë të mirë përgjatë gjithë vitit. Prodhuar me material 100% pambuk organik, i cili ajroset lehtësisht, i butë dhe i këndshëm për lëkurën. Jorgani lahet në lavatriçe me 40°C dhe thahet shpejt. 2 përmasa të disponueshme: 140x200 dhe 200x200cm.

Jorgan Dormeo Natura

Çmimi: 8.490 Lekë


Oferta: 4.245 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani Natura është i ngrohtë dhe do t'ju dhurojë gjumë të mirë përgjatë gjithë vitit. Prodhuar me material 100% pambuk organik, i cili ajroset lehtësisht, i butë dhe i këndshëm për lëkurën. Jorgani lahet në lavatriçe me 40°C dhe thahet shpejt. 2 përmasa të disponueshme: 140x200 dhe 200x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jorgani Dormeo Natura  do t'ju ofrojë të bëni një gjumë të mirë gjatë gjithë vitit. Prodhuar me material pambuk organik, i cili është i këndshëm për lëkuren dhe natyrën. Ky jorgan ka të qepura forma gjethesh mbi të. I përshtatshëm për këdo, sidomos për personat që duan të mbrojnë dhe kujdesen për mjedisin. 

Dizajni dhe materiali

Wellsleep® 
Jorgani Dormeo Natura është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat sigurojnë që ky jorgan të ketë sa më shumë ajrosje dhe të ofrojë sa më shumë ngrohtësi. Një jorgan i lehtë i cili do të plotësojë kërkesat tuaja. Të gjitha këto falë butësisë dhe materialeve të përdorura. Struktura unike krijon xhepa ajri të cilat i shtojnë volumin këtij jorgani.

Pambuk Organik

Pambuku organik rritet duke përdorur metoda dhe materiale të cilat kanë një ndikim shumë të ulët në mjedis. Pambuku organik rritet pa përdorimin e pesticideve toksike dhe fertilizuesve sintetik. Karakteristikat e pambukut si fortësi dhe qëndrueshmeri  përputhen me ndjesinë natyrale dhe të butësisë, gjithashtu ofrojnë edhe ajërosjen e produktit.

Jorgani Dormeo Natura është prodhuar duke u frymëzuar nga natyra:
quilting

Mirëmbajtja dhe përmasa

Ky jorgan mund të lahet në lavatriçe me 40°C. Për të parandaluar mbledhjen e materialit shkundeni pasi ta nxirrni nga lavatriçja dhe mund ta përsërisni edhe gjatë kohës që është duke u tharë. Sigurohuni që jorgani të thahet plotësisht. Jorgani Dormeo Natura është i disponueshëm në përmasë 140x200 dhe 200x200 cm.

Materiali:

Mbulesa: 100% pambuk organik 

Mbushja: 100% poliester

Mirëmbajtja:
maintenance

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbushja 100% polyester, 200 gsm
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 140x200 and 200x200.
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star