Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-50%
SKU: 99-1000210345

Set Warm Hug për fëmijë 2021 Dormeo

Përshkrim I shkurtër

Jepni dhuratën me te bukur anëtarëve më të vegjël të familjes këtë sezon me Setin e Fëmijëve Dormeo Warm Hug. Një batanije e butë me gëzof që fëmijët do të duan ta mbajnë, e kombinuar me një jastëk të hollë. E përkryer për kohën e gjumit dhe kohën e lojës. Në ngjyrë mente ose rozë, me një dizajn të lezetshëm të pinguinëve dhe balonave. Batanija përfshin elementë me shkëlqim në errësirë për magji shtesë çdo natë.

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 2,995 Lekë

Set Warm Hug për fëmijë 2021 Dormeo
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Jepni dhuratën me te bukur anëtarëve më të vegjël të familjes këtë sezon me Setin e Fëmijëve Dormeo Warm Hug. Një batanije e butë me gëzof që fëmijët do të duan ta mbajnë, e kombinuar me një jastëk të hollë. E përkryer për kohën e gjumit dhe kohën e lojës. Në ngjyrë mente ose rozë, me një dizajn të lezetshëm të pinguinëve dhe balonave. Batanija përfshin elementë me shkëlqim në errësirë për magji shtesë çdo natë.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni më argëtuese kohën e gjumit dhe kohën e lojës

Seti i ri Dormeo Warm Hug për fëmijë është një version i setit tonë të njohur të dhuratave të dimrit, i krijuar posaçërisht për të kënaqur anëtarët më të vegjël të familjes tuaj.

Një batanije dhe jastëk i përshtatshëm japin butësinë dhe ngrohtësinë perfekte për t'i ndihmuar fëmijët të marrin pushimin dhe relaksin që u nevojitet për rritje të shëndetshme dhe ditë të lumtura.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2021

Një model i këndshëm me magji shtesë gjatë natës!

Seti vjen në dy ngjyra, rozë dhe mente, me një dizajn të lezetshëm të pinguinëve, reve dhe balonave, që do të ndihmojnë në lehtësimin e çdo fëmije në gjumë ose në frymëzimin e ëndrrave të gëzimit dhe aventurës. Mbulesa përfshin elementë të ndriçuar në errësirë për një prekje magjike shtesë, e cila do t'i bëjë oraret e gjumit diçka për t'u pritur dhe do t'i ndihmojë ata që kanë frikë nga errësira të kapërcejnë frikën e tyre.

  • Dormeo Warm Hug Kids Set 2021
  • Dormeo Warm Hug Kids Set 2021

Batanije shumë e butë dhe e ngrohtë

  • Batanija 130x90cm është bërë nga material super i butë dhe me gëzof për një ngrohtësi të butë që fëmija juaj do ta dojë, veçanërisht pasi ditët bëhen më të ftohta dhe netët bëhen më të gjata.
  • E përkryer për t'u përdorur në divan, për të shtuar më shumë ngrohtësi kur jeni në shtrat ose duke marrë me vete kur udhëtoni.
  • Dy kopsa me kapëse do të thotë që ju mund të krijoni një xhep për këmbët për të mbajtur gishtërinjtë e vegjël të ndihen mirë gjatë gjithë dimrit ose të vishni batanijen si një shall.
Dormeo Warm Hug Kids Set 2021

Jastëku më i mirë

Sekreti i jastëkut tepër të butë është mbushja e mikrofibrave të avancuara Wellsleep®, i njëjti material i përdorur në jastëkët më të shitur të Dormeo®.

  • I ajrosur, i lehtë dhe i ngrohtë.
  • Me një strukturë unike që krijon xhepa ajri për vëllim të shtuar dhe një prekje të butë dhe të dobët.
  • Higjienik.

Jastëku me përmasë 40x40cm. Batanija dhe jastëku lahen në lavatriçe në 30 ° C dhe thahet shpejt.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2021
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star