Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-95%
SKU: 99-1000042373

Këpucë Black Fit

Përshkrim I shkurtër

Dizenjuar për të përmirësuar mënyrën e jetesës duke ndryshuar mënyrën se si ju ecni. Walkmaxx Black Fit me shollë të harkuar janë të rehatshme dhe fleksibël.

 • Të lehta & të rehatshme
 • Shollë origjinal Walkmaxx e harkuar dhe e përmirësuar
 • Këpucë fleksible
 • Përmirëson qëndrimin & pamjen
 • Të thjeshta por me një pamje elegante, të përshtatshme me çdo veshje

Çmimi: 8,490 Lekë


Oferta: 425 Lekë

Këpucë Black Fit
Grafiku orientues
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
Më shumë

Dizenjuar për të përmirësuar mënyrën e jetesës duke ndryshuar mënyrën se si ju ecni. Walkmaxx Black Fit me shollë të harkuar janë të rehatshme dhe fleksibël.

 • Të lehta & të rehatshme
 • Shollë origjinal Walkmaxx e harkuar dhe e përmirësuar
 • Këpucë fleksible
 • Përmirëson qëndrimin & pamjen
 • Të thjeshta por me një pamje elegante, të përshtatshme me çdo veshje
Më shumë
Detajet e produktit

Këpucët më të rehatshme!

Është koha për ti thënë mirupafshim këpucëve të cilat nuk janë të rehatshme, ju shtrëngojnë, ju vrasin, ju shkaktojnë enjtje dhe lodhje. Këpucët Walkmaxx Black Fit janë zgjidhja për një sërë problemesh.

Ky është versioni i përmirësuar i këpucëve Walkmaxx 2.0 dhe Sporty 2.0 – të gjitha në një produkt të vetëm! Rehatia në ecje është e njejtë, por Walkmaxx Black Fit janë përmirësuar me:

 • Një kombinim i poliestrës dhe lëkurës PU në pjesën e sipër për më shumë mbrojtje dhe rehati.
 • Pjesa e shollës së jashtme është shumë fleksibël.
 • Tërheqëse, dizajn i ri që siguron një pamje të thjeshtë por edhe elegante.

Redukton presionin në nyje

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shollë normale e drejtë

Presion i ulët

Sholla e harkuar Walkmaxx

Të reja dhe të përmirësuar

Këpucët Black fit, një ndër produktet më të kërkuar dhe me të vlerësuara nga klientët tanë falë karakteristikave të veçanta - janë me vetëajërosje, të përshtatshme me çdo veshje, janë të lehta dhe të rehatshme, sigurojnë pozicionin e duhur për shputat dhe mbështetjen e duhur në kyçe dhe në pjesën e thembrës.

Sekreti i këpucëve Walkmaxx Black Fit me shollë të harkuar qëndron në strukturën me 6 shtresa.

 • Sholla e brëndshme siguron rehati.
 • Materiali i shollës do ti shtojë fleksibilietin këpucës.
 • Najloni do të rrisë qëndrueshmërinë dhe do të bëjë të mundur kthimin e formës së këpucës.
 • Dizajni dinamik i shollës së brëndshme do të sigurojë lëvizje të harkuar në çdo hap.
 • Pjesa e butë në fundin e këpucës do të shtojë rehatinë dhe do të bejë të mundur një lëvizje natyrale të këmbës.
 • Sholla e jashtme me material rezistent gome nuk lejon rrëshkitjen.

Avantazhet:

Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

Sholla e harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Rekomandohen për të gjitha moshat!

Të përshtatshme për të gjitha moshat por veçanërisht rekomandohen për personat të cilët mbajnë veshur këpucët për një kohë të gjatë dhe që kanë dhimbje shpine.

E përshtatshme për

Këto këpucë janë të përshtatshme për të gjithë ata të cilët:

 • Kanë dhimbje shpine
 • Ndjejnë lodhje në këmbë, enjtje, dhe ndjesinë e djegjes në shputa
 • Janë duke kërkuar për këpucë të cilat parandalojnë dhimbjet e kyçeve dhe shpinës, përmirësojnë qëndrimin dhe stimulojnë aktivizimin dhe tonifikimin e muskujve
 • Janë duke kërkuar këpucë që ju japin ndjesinë e të ecurit zbathur
 • Janë duke kërkuar këpucë cilësore dhe me dizjan të veçantë që mund të pështaten me veshje të ndryshme
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme poliestër, PU, rrjetë
Material: Sholla e brendshme EVA, poliestër tekstil, rrjetë tekstile
Material: Sholla e jashtëme gomë, PU
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, gri

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star