Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
Outlet
SKU: 99-1000079225

Këpucë Black Fit 3.0

Përshkrim I shkurtër

Për një stil të përditshëm më të thjeshtë “pa pasur nevojë për kollare” por njëkohësisht klasik dhe sportiv, ju rekomandojmë këtë model këpucësh. Me shollën e famshme të harkuar dhe material i cili mund të zgjerohet për tu përshtatur më së miri me këmbët tuaja, ju rekomandojmë këtë model këpucësh. I disponueshëm në numrat 36-46 dhe ngjyrë të zezë.

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 1,490 Lekë

Këpucë Black Fit 3.0
Grafiku orientues
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
Më shumë

Për një stil të përditshëm më të thjeshtë “pa pasur nevojë për kollare” por njëkohësisht klasik dhe sportiv, ju rekomandojmë këtë model këpucësh. Me shollën e famshme të harkuar dhe material i cili mund të zgjerohet për tu përshtatur më së miri me këmbët tuaja, ju rekomandojmë këtë model këpucësh. I disponueshëm në numrat 36-46 dhe ngjyrë të zezë.

Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn i avancuar dhe bashkëkohor

Modeli më i ri i këpucëve Black Fit 3.0 dhe avantazhet kryesore të tij:

 • pjesë e sipërme e zgjerueshme për më shumë rehati,
 • dizajn klasik por sportive, të përshtatshme për çdo rast,
 • lehtësi në veshje,
 • shollë më e gjërë për hapa të sigurtë dhe më shumë rehati.

Avantazhet e këpucëve Walkmaxx Fit

Walkmaxx Black Fit 3.0

Të reja dhe të përmirësuara Black Fit

Këpucët Black fit 3.0 janë një nga produktet më të vlerësuara nga klientët tanë falë avantazheve që ato ofrojnë - ajrosen lehtësisht, mund të vishen për çdo lloj aktiviteti ecje, janë të lehta dhe të rehatshme, ofrojnë mbështetjen e duhur dhe përshaten me formën e këmbës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Vishni këpucë që ju përshtaten formës së këmbës tuaj

Jo çdo model këpucësh është i përshtatshëm për këdo. Këpucët e reja Walkmaxx Black Fit 3.0 përshtaten me formën e këmbës tuaj, duke ju dhënë një rehati të paimagjinueshme.

Walkmaxx Black Fit 3.0

Shollë më e gjërë për më shumë qëndrueshmëri

Sholla është e gjërë dhe falë saj hapat tuaj do të jenë më të qëndrueshëm në të gjithë sipërfaqen. Gishtërinjtë tuaj nuk do të shtypen dhe ju nuk do të ndjeni parehati në ecje. Ecja juaj do të jetë natyrale gjatë gjithë kohës.

Walkmaxx Black Fit 3.0

Më pak dhimbje shpine dhe qëndrim më i mirë i trupit

Ndoshta kjo është si një surprizë, por për më pak dhimbje shpine, dhe një trup të fortë e bark të sheshtë, ju duhet të filloni stërvitjen që nga gishtërinjtë e lart. Muskujt në pjesën e poshtme janë një bazament i fortë për trupin, dhe sholla e rrumbullakët bën që muskujt të jenë më shumë aktiv. Këpucët tona ofrojnë pozicionin e duhur për shputat dhe kyçet, e ndërsa sholla ndihmon ne rregullimin e flesibilietit të shputës gjatë ecjes.

Walkmaxx Black Fit 3.0

Sportivja bashkohet me stilin e përditshëm

Ato janë shumë të rehatshme dhe sportive, kombinohen lehtësisht me çdo veshje. Dizajni i tyre është shumë i këndshëm, janë në ngjyrë të zezë, dhe janë kombinimi perfekt me çdo veshje.

Walkmaxx Black Fit 3.0

Këpucët që ju përshtaten

Dhe për më tepër, këpucët e reja Walkmaxx Black Fit 3.0 janë me një material i cili zgjerohet në pjesën e sipërme të tyre dhe përshtaten për çdo lloj forme të kembës pa ushtruar presioni në pjesën e harkut të këmbës. Këto këpucë ofrojnë mbështetje dhe rehati të përsosur.

 • Walkmaxx Black Fit 3.0
 • Walkmaxx Black Fit 3.0
 • Walkmaxx Black Fit 3.0
 • Walkmaxx Black Fit 3.0
 

Numri

Gjatesia

(cm)

BLACK FIT 3.0 36 23,8
37 24,5
38 25,1
39 25,8
40 26,5
41 27,1
42 27,8
43 28,5
44 29,1
45 29,8
46 30,5
 

Kliko këtu për më shumë info

Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme elastik, lidhëse elastike, PU nubuk
Material: Sholla e brendshme EVA, materiale të tjera, PU, shtroja prej letre
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR, PU
Ngjyrat e disponueshme E Zezë

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star