Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
Outlet
SKU: 99-1000166710

Këpucë Fit Signature AW

Përshkrim I shkurtër

Përditësoni koleksionin tuaj të këpucëve me Walkmaxx Fit Signature Aw! Këto këpucë unisex mund të kombinohen lehtësisht me veshjen tuaj të zyrës ose me veshjet e përditshmërisë tuaj. Të rehatshme dhe të bukura, këto këpucë shumë shpejt do të bëhen nder më të preferuart tuaja. Të disponueshme në numrat: 36-46.

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 699 Lekë

Këpucë Fit Signature AW
Grafiku orientues
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Përditësoni koleksionin tuaj të këpucëve me Walkmaxx Fit Signature Aw! Këto këpucë unisex mund të kombinohen lehtësisht me veshjen tuaj të zyrës ose me veshjet e përditshmërisë tuaj. Të rehatshme dhe të bukura, këto këpucë shumë shpejt do të bëhen nder më të preferuart tuaja. Të disponueshme në numrat: 36-46.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati edhe në përditshmërinë tuaj

Të rehatshëm, por me stil, të gjithë e dinë që këpucët fitojnë gjithëmonë. Këto këpucë të krijuar nga Walkmaxx janë dizenjuar që të kombinohen me gjithçka, nga veshjet e bukura deri tek veshjet e përditshme. Vishini ato për në punë, për pushime, zbavitje, pazar, ose kur dilni me miqtë tuaj - ne jemi të sigurt që këto së shpejti do të kthehen në këpucët që do të dëshironi të vishni çdo ditë.

Të reja dhe të përmirësuara

Fit Signature janë një nga produktet më të vlerësuara nga klientët tanë falë avantazheve që ato ofrojnë - ajrosen lehtësisht, mund të vishen për çdo lloj aktiviteti ecje, janë të lehta dhe të rehatshme, ofrojnë mbështetjen e duhur dhe përshaten me formën e këmbës.

Më shumë info rreth linjës Fit

Shiko avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Zgjidhja perfekte për çdo moshë dhe të dyja gjinitë

Walkmaxx Fit Signature Aw me një dizajn të përshtatshëm për çdo moshë dhe të dyja gjinite. Ne i rekomandojmë ato për të gjithë njerëzit që kërkojnë këpucë të rehatshme, që të duken mirë dhe ndihen mirë për tu veshur në të njëjtën kohë. Ky model është gjithashtu unisex dhe i disponueshëm me ngjyra të buta neutrale që përputhen në mënyrë të përsosur me pothuajse çdo veshje.

 • Walkmaxx Fit Shoes Signature AW

  Kafe

 • Walkmaxx Fit Shoes Signature AW

  Blu

Aktivizoni muskujt me shollën e harkuar Walkmaxx

Walkmaxx njihet nga sholla e harkuar - dhe ky model nuk bën përjashtim. Sholla e harkuar është përbërësi kryesor i këtyre atleteve pasi mund të ndihmojë në rritjen e aktivizimit të muskujve duke ju bërë të ndiheni më mirë, duke ju inkurajuar të ecni më shumë dhe të numëroni hapat tuaj në telefonin tuaj inteligjent ose orën.

Sholla e harkuar ndihmon në shpërndarjen në mënyrë të barabartë të peshës trupore, e cila siguron amortizimim më të mirë të goditjes- kjo ndihmon në shmangien e disa problemeve të këmbëve, të tilla si ënjtja dhe dhimbjet që lidhen me to.

Sholla e harkuar Walkmaxx imiton të ecurit zbathur dhe të ju ndihmojë të qëndroni të shëndetshëm dhe të njeheni rehat për periudha më të gjata kohore.

Walkmaxx Fit Shoes Signature AW
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Fit Signature AW

36 23,6
37 24,2
38 24,8
39 25,5
40 26,2
41 26,9
42 27,5
43 28,1
44 28,8
45 29,5
46 30,2

Si të masni numrin e këmbës?

Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Fit Shoes Signature AW

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,6 7,7
37 24,2 7,9
38 24,9 8,1
39 25,6 8,4
40 26,2 8,6
41 26,9 8,8
42 27,6 9,0
43 28,2 9,2
44 28,9 9,5
45 29,6 9,7
46 30,2 9,9
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme PU/fabric
Material: Sholla e brendshme EVA, fabric
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë
Ngjyrat e disponueshme dark blue, Gri E Errët, Kafe

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star